Fortuna Gorzów Wielkopolski. Adresy, oferta, godziny otwarcia

Fortuna to bukmacher, który cieszy się ogromnym zaufaniem na terenie naszego kraju. Budował je na przestrzeni blisko 25 lat, przy czym duży wpływ na jego rozpoznawalność i szacunek ma ilość punktów stacjonarnych, za pośrednictwem których świadczy swoje usługi. To one były jego głównym źródłem utrzymania przez kilkanaście lat (kanał Internetowy otworzył dopiero w 2012 roku), a ich sieć rozwijana jest do dzisiaj. Kilka tych punktów znaleźć można w Gorzowie Wielkopolskim i to na opisaniu ich oferty skupimy się w tym miejscu.

Fortuna Gorzów Wielkopolski. Adresy, oferta, godziny otwarcia
Fortuna Gorzów Wielkopolski. Adresy, oferta, godziny otwarcia

Przegląd oferty Fortuny w Gorzowie Wielkopolskim

Elementem kluczowym w ofercie Fortuny w jej punktach w Gorzowie Wielkopolskim jest zdecydowanie piłka nożna – jako że Fortuna jest sponsorem tytularnym 1 Ligi, to oferta na 1 Ligę jest tutaj najlepsza na rynku. Bukmacher pokrywa jednak również inne ligi, w tym wiele tych zagranicznych, ale też spotkania na poziomie reprezentacyjnych.

Poza ofertą na piłkę nożną, Fortuna w Gorzowie daje możliwość obstawiania wielu innych dyscyplin sportowych, w tym siatkówkę (z Ligą Światową i ważniejszymi imprezami reprezentacyjnymi), koszykówkę (z najpopularniejszą ligą świata, NBA, na czele) oraz wiele sportów uważanych za niszowe, w tym żużel, baseball czy badminton. Wszystkie można obstawiać przedmeczowo, a wybrane również w trybie na żywo.

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
Bukmacher Fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje i program lojalnościowy dla stałych klientów Fortuny w Gorzowie Wielkopolskim

Najbardziej istotną częścią oferty oddziału gorzowskiego Fortuny (ale też Fortuna Tychy i innych)jest Fortuna Klub Plus – program lojalnościowy firmy. Stacjonarne wzięcie w nim udziału zmusza nas do założenia karty (jest darmowe i szybkie, a załatwi to za nas pracownik dowolnego punktu w Gorzowie Wielkopolskim). Oto co musimy wiedzieć na temat samego programu:

 • za każdy zakład otrzymamy w nim punkty (1 punkt za każde wydane 2 złote);
 • punkty wymieniamy na nagrody – specjalne bonusy lub darmowe środki na grę;
 • punkty nie wygasają – możemy je zbierać tak długo, jak to tylko jest dla nas wygodne;
 • kartę możemy powiązać z kontem Internetowym – punkty będziemy wtedy zbierać oboma kanałami usług.

UWAGA: Aktualny kod promocyjny Fortuna a bonus bez depozytu to: BETONLINE

Warto wspomnieć również o okazjonalnych akcjach specjalnych, które często organizuje Fortuna w swoich gorzowskich punktach. Wiele z nich jest ściśle związane z 1 Ligą, o której wspomnieliśmy już w przypadku opisywania głównej oferty bukmachera.

UWAGA!
****
Kod promocyjny „BETONLINE” na stronie www.STS.pl daje aż 100 PLN bez ryzyka do wykorzystania na obstawianie meczów online!

Fortuna punkty w Gorzowie
Fortuna punkty w Gorzowie

Lokalizacje i godziny otwarcia Fortuny w Gorzowie Wielkopolskim

Fortuna do tej pory otworzyła pięć punktów naziemnych w Gorzowie Wielkopolskim – każdy z nim jest otwarty siedem dni w tygodniu, jednak większość lokali odróżniają godziny otwarcia. Wszystkie przedstawiamy poniżej.

UL. SIKORSKIEGO 34/1, 66-400 oraz  PLAC JANA PAWŁA II 16F, 66-400, UL. FREDRY 7,  66-400

Godziny otwarcia punktów:

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

UL. OBOTRYCKA 9, GORZÓW WIELKOPOLSKI, 66-400

Godziny otwarcia punktu:

 • Codziennie: 10:00 – 21:00
 • UL. BACZYŃSKIEGO 14, GORZÓW WIELKOPOLSKI, 66-400

Godziny otwarcia punktu:

 • Codziennie: 10:00 – 21:00

Na łamach naszej strony znajdziecie też aktualne informacje o tym, jak działają punkty naziemne STS Kalisz oraz Fortuna Bielsko-Biała – zachęcamy do czytania! :)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button