Fortuna Bielsko-Biała. Punkty stacjonarne – oferta, godziny otwarcia, bonusy

Bukmacher Fortuna to jeden z najbardziej doświadczonych operatorów w naszym kraju. Działa już od 1996 roku i od początku swojego istnienia prowadzi działalność w swoich punktach naziemnych (dopiero w 2012 roku uzyskał licencję na prowadzenie usług drogą Internetową). Ich sieć stale rozwija, mimo popularyzacji kanału internetowego – każdego dnia powstają jego nowe Punkty Przyjmowania Zakładów. Dwa z nich znaleźć można w Bielsku-Białej. Na co można liczyć odwiedzając je?

Fortuna Bielsko-Biała. Punkty stacjonarne - oferta, godziny otwarcia, bonusy
Fortuna Bielsko-Biała. Punkty stacjonarne – oferta, godziny otwarcia, bonusy

Z jakiej oferty można skorzystać odwiedzając punkty stacjonarne Fortuny w Bielsku-Białej?

Fortuna jest bukmacherem o jednej z najszerszych ofert na rynku. Zasięgiem obejmuje ona wiele dyscyplin sportowych (można się nawet pokusić o stwierdzenie, że większość tych istniejących na świecie). Najpopularniejsze z nich to:

 • piłka nożna – Fortuna w Bielsku-Białej oferuje pełen jej przekrój, od spotkań reprezentacyjnych, po ligowe; zapewnia najlepszą ofertę na 1 Ligę, której firma jest tytularnym sponsorem;
 • siatkówka – w jej obrębie znajdziemy spotkania reprezentacyjne, ale i ligowe;
 • koszykówka – w ramach tego sportu możemy obstawiać mecze reprezentacyjne oraz ligowe, w tym te z NBA – najpopularniejszej ligi świata.
bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Oczywiście oferta, jaką prezentuje punkt w Bielsku-Białej nie ogranicza się do wspomnianych sportów, a zawiera w sobie również mniej popularne i bardziej niszowe sporty – szachy, żużel czy golf. Dodatkowo znaleźć w niej można również popularne spotkania e-sportowe, które stale zyskują na popularności.

Fortuna Bielsko-Biała i atrakcyjny program dla stałych klientów

Jeżeli jesteśmy typerami, którzy odwiedzają punkty stacjonarne bukmachera Fortuna w Bielsku-Białej regularnie, wprost musimy zarejestrować się do programu lojalnościowego tej firmy. Wystarczy, że założymy kartę (możemy to zrobić u dowolnego bielskiego pracownika), a następnie będziemy z niej korzystać do obstawiania. Jest ona w pełni darmowa.

UWAGA: Aktualny kod promocyjny Fortuna a bonus bez depozytu to: BETONLINE

Sam program jest bardzo prosty w działaniu: za każde 2 złote, które poświęcimy na zakład otrzymamy 1 punkt. Zgromadzenie ich odpowiedniej ilości pozwoli nam z kolei na wymianę ich na nagrodę – czy to darmowe środki, czy też ekskluzywne bonusy lub czasowe zwiększenie kursu. Już za samą rejestrację na nasze konto trafi 2800 punktów, które stanowi równowartość darmowego zakładu za 20 złotych (choć możemy je spożytkować w inny sposób, oczywiście).

Kartę Fortuny założoną w Olsztynie możemy powiązać z naszym kontem Internetowym, by zdobywane przez nas punkty szły na jedno i to samo konto. 

UWAGA!
****
Kod promocyjny „BETONLINE” na www.STS.pl daje na start aż 100 PLN bez ryzyka na obstawianie meczów w internecie!

Fortuna punkty w Bielsku-Białej
Fortuna punkty w Bielsku-Białej

Lokalizacja i godziny otwarcia Fortuny w Bielsku-Białej

Jak już wcześniej nadmieniliśmy, w Bielsku-Białej swoje usługi świadczą dwa punkty naziemne firmy. Oba działają w tych samych godzinach (wyszczególniamy to poniżej), prezentują tę samą ofertę i funkcjonują siedem dni w tygodniu.

Fortuna Bielsko-Biała – adresy lokali

 • ul. Cechowa 31, 43-300
 • ul. Jutrzenki 35, 43-300

Fortuna Bielsko-Biała – godziny otwarcia

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

Chcesz wiedzieć jak działają punkty Fortuna we Wrocławiu w albo Fortuna Częstochowa? Na naszej stronie sprawdzisz te oraz wiele innych!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button