Fortuna Happy Hours na skoki narciarskie w Wiśle!

Sobotni oraz niedzielny konkurs skoków narciarskich z wygranymi większymi o 14% – oto promocja Fortuna Happy Hours, z której może skorzystać każdy typer obstawiający polski zimowy sport narodowy!

Fortuna Happy Hours na skoki narciarskie w Wiśle!
Fortuna Happy Hours na skoki narciarskie w Wiśle!

Skoki z bonusem od Fortuny!

Zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie coraz bardziej zaczynają dominować w mediach branżowych. Widać to także u bukmacherów, którzy prześcigają się w ofertach na pierwszy konkurs Pucharu Świata 2019/20.

Marka Fortuna na weekendowe zawody przygotowała bonus pozwalający na wygrywanie 14% więcej niż na co dzień. Happy Hours obowiązują tylko na zakłady pre-match o określonych porach:

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

  • Od 14:00 do 15:00 w dniu 23.11.2019
  • Od 9:30 do 10:30 w dniu 24.11.2019
bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

W kuponie promocyjnym muszą znaleźć się jedynie zakłady na skoki narciarskie. Jeżeli zostanie dodane jakiekolwiek spotkanie piłkarskie czy wydarzenie z innego sportu, kupon nie będzie uprawniony do odebrania premii od wygranych.

Fortuna daje wygrane większe o 14%!

Jeden gracz może zdobyć nawet kilka premii – w tym przypadku nie ma żadnych ograniczeń dotyczących ilości bonusów ani ich wysokości. Fortuna przyznaje środki razem z wygranymi. UWAGA! Do kuponu należy dołożyć typ Happy Hours, którego kurs wynosi 1.14.

Nie ma żadnego znaczenia czy uczestnik obstawia mobilnie, czy na stronie internetowej. Oba te kanały są dostępne w ofercie specjalnej, dlatego ta promocja jest dostępna dla fana każdego rodzaju obstawiania.

Kto wygra Puchar Świata 2019/20? Przed pierwszymi zawodami najwyższe kursy są na ubiegłorocznego triumfatora. Mimo wszystko, może zdarzyć się dosłownie wszystko – to daje większe szanse na zgarnięcie pokaźniejszych wygranych!

Skoki narciarskie bez podatku na eFortuna.pl

Skrócone zasady promocji Happy Hours na skoki w Wiśle:

  • Tylko kupony zagrane od 14:00 do 15:00 w dniu 23.11.2019 oraz 9:30 do 10:30 w dniu 24.11.2019
  • Kupony mobilne oraz postawione na stronie internetowej
  • Oferta prematch na skoki narciarskie
  • Zakłady SOLO, AKO, MAXIKOMBI
  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Bonusu Fortuna Happy Hours nie da się połączyć Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.
  • Kupony kwalifikacyjne nie podlegają „Early Cash Out”

Brak konta w Fortunie? Na stronie www.eFortuna.pl każdy chętny może dokonać rejestracji i tym samym zgarnąć bonus na start! Obecnie kod promocyjny brzmi “BETONLINE“, a nowo zarejestrowani mogą liczyć nawet na ponad 1000 PLN na start!

—-

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image