Martin Schmitt gra (skacze?) z bukmacherem STS. Nowy ambasador przedstawiony!

Martin Schmitt, odwieczny konkurent Adama Małysza, przedstawiony jako nowy ambasador STS. To druga międzynarodowa postać współpracująca z bukmacherem jaka niedawno związała się z polską firmą.

Martin Schmitt gra (skacze?) z bukmacherem STS. Nowy ambasador przedstawiony!
Martin Schmitt gra (skacze?) z bukmacherem STS. Nowy ambasador przedstawiony!

Schmitt ambasadorem marki STS

Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o tym, że twarzą STS został legendarny duński bramkarz, Peter Schmeichel. Teraz pora na kolejnego ambasadora bukmachera, a wybór prawdopodobnie na tyle świadomy, iż właśnie właśnie w ten weekend startuje nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich.

“Nasza nowa kampania, której ambasadorem został Martin Schmitt oraz Peter Schmeichel doskonale oddaje wartości marki STS, jakimi są nowoczesność, sportowy charakter oraz dynamika” – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Martin Schmitt to postać, jakiej szczególnie nikomu przedstawiać nie trzeba. Prawdopodobnie dla wielu polskich kibiców niemiecki skoczek jest bardziej znany od golkipera z Danii. Wszystko, rzecz jasna, dzięki erze Adama Małysza, która obudziła w Polakach miłość do skoków.

legalny bukmacher betclic bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback – Kod promocyjny: KOD510

Determinacja i odwaga drogą do sukcesu. To pasuje do STS!

Martin przez wiele lat toczył fascynujący bój o prym w świecie skoków narciarskich. Jest doskonałym przykładem jak determinacja i odwaga pozwalają osiągać sukcesy. To cechy, które charakteryzują STS m.in. w kwestii ekspansji zagranicznej dlatego współpraca z trzykrotnym medalistą olimpijskim doskonale wpisuje się w naszą strategię globalnej komunikacji” – dodaje zarządca najpopularniejszego bukmachera w Polsce.

Globalny charakter kolejnego ambasadora nie jest przypadkowy. Bukmacher STS od pewnego czasu walczy o rynek międzynarodowy. Jest pierwszą firmą typerską z naszego kraju, która postanowiła otworzyć się na Europę.

STS zaprezentował też nowy spot z legendarnym niemieckim skoczkiem. ZOBACZCIE VIDEO:

Bonus na skoki – EXTRA 29 PLN bez depozytu z kodem “BETONLINE”!

Prawdopodobnie niedługo Zakłady Bukmacherskie STS zaprezentują szereg różnego rodzaju promocji ze Schmittem w roli głównej. Pozostaje nam wszystkim trzymać rękę na pulsie i czekać na konkrety!

A już teraz, na skoki narciarskie i nie tylko, do odebrania jest na www.STS.pl bonus bez depozytu w wysokości do 29 PLN. Premia obowiązuje tylko ze specjalnym kodem promocyjnym “BETONLINE“!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close