Fortuna rozdaje 150 000 zł obstawiającym mecze tenisa!

Czas na turniej tenisowy w Madrycie, a także nową promocję od legalnego bukmachera Fortuna. Do zdobycia jest aż 150 000 zł. Co dokładnie należy zrobić, by mieć szansę na tę nagrodę?

Fortuna rozdaje 150 000 zł obstawiającym mecze tenisa!
Fortuna rozdaje 150 000 zł obstawiającym mecze tenisa!

Madryckie emocje z nagrodami od Fortuny

Fani tenisa w Polsce, ale i na całym świecie, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że na przełomie kwietnia i maja rozegrany zostanie turniej WTA w Madrycie (a także ten wśród panów, czyli ATP Madryt 2023). Największe szanse w tej imprezie ze wszystkich Polaków daje się – oczywiście – Idze Świątek i to na pewno mecze z jej udziałem najwięcej osób u nas oglądać będzie z zapartym tchem.

Osoby zainteresowane tym, jakie grać na WTA Madryt typy mogą już teraz sprawdzić najpopularniejsze pewniaki na najbliższe dni. Do tego wszystkiego mamy dobrą wiadomość – legalny bukmacher Fortuna przygotował ofertę specjalną o nazwie AKO Master LIVE, dzięki której w dniach 25-27 kwietnia istnieje szansa powalczenia o nagrodę w wysokości 150 000 złotych!

STS bonus bez ryzyka 100 PLN z kodem promocyjnym "BETONLINE"
STS bonus bez ryzyka 100 PLN z kodem promocyjnym „BETONLINE”

Długa taśma? Szansa aż na 150 000 zł!

Promocja dostępna jest dla każdego, kto jest zarejestrowany na www.eFortuna.pl lub zdecyduje się utworzyć konto właśnie teraz (warto sprawdzić, jaki można podać kod promocyjny w Fortunie). Pula nagród to 150 000 złotych – kwota ta może trafić do jednego zwycięzcy lub zostać podzielona na równe części w przypadku kilku laureatów.

W konkursie chodzi o postawienie trafionego kuponu AKO w zakładach na żywo. W przypadku turnieju w Madrycie okazji do postawienia długiej taśmy na pewno nie będzie. Aby zdobyć nagrodę, należy ukończyć trzy etapy:

Etap 1.25.04.2023 (wtorek)
Etap 2.26.04.2023 (środa)
Etap 3.27.04.2023 (czwartek)

W każdym etapie na typerów czekają inne progi kwalifikacyjne, a mianowicie:

  • w etapie 1. należy trafić kupon AKO min. 3;
  • w etapie numer 2 musi zostać trafiony kupon AKO min. 5;
  • w 3. etapie koniecznie jest trafienie kuponu AKO min. 7.

Przejście przez wszystkie te progi pozwala zdobyć całą lub część z nagrody wynoszącej 150 000 złotych. Liczy się w tym przypadku kupon LIVE zagrany za minimum 10 PLN o kursie każdego zdarzenia co najmniej 1.20.

Najważniejsze parametry kwalifikacyjne dotyczące zakładu kwalifikacyjnego to:

  • Min. jedno zdarzenie z oferty tenisowej
  • Obstawianie na stronie www.eFortuna.pl, w portalu mobilnym lub aplikacji
  • Stawka co najmniej 10 PLN
  • Kurs pojedynczy co najmniej 1.20
Promocja na WTA Madryt - tabela (eFortuna)
Promocja na WTA Madryt – tabela (eFortuna)

Nie będą publikowane wyniki poszczególnych etapów promocji, dlatego gracze do samego końca nie będą wiedzieć, na jaką nagrodę będą mogli ewentualnie liczyć. Oczywiście, łączna pula się nie zmienia.

Zwycięzcy otrzymają pieniądze na swoje konta do końca dnia 28.04.2023. Ukończenie tylko jednego etapu nie upoważnia do otrzymania jakiejkolwiek premii. Na jedno konto można zgarnąć jedną nagrodę.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 25

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button