Bukmacher Fortuna. Teraz pełna rejestracja konta bez dowodu!

Legalny bukmacher Fortuna to pełna rejestracja konta typerskiego bez przesyłania skanów dowodu! Sprawdź, jak można założyć profil przy użyciu bankowości internetowej i usługi mojeID!

Fortuna. Teraz pełna rejestracja bez dowodu!
Bukmacher Fortuna. Teraz pełna rejestracja konta bez dowodu!

Fortuna rejestracja bez dowodu – o co chodzi?

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl nie od dzisiaj dostępne jest konto tymczasowe. Pozwala ono na obstawianie meczów przed pełną weryfikacją danych podanych przy rejestracji. Niestety, opcja ta wiąże się z pewnymi ograniczeniami, a jest to brak możliwości wypłaty wygranych oraz blokada większych stawek.

Granie u bukmachera w pełnym wariancie jest nie tylko wygodnym rozwiązaniem, ale również okazją do korzystania ze wszystkiego, co przygotowane zostało w ofercie. O ile samo zakładanie konta to kwestia kilku chwil, szukanie dowodu i jego skanowanie może przysporzyć więcej kłopotów, a na pewno zająć dużo więcej czasu.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Firma bukmacherska Fortuna wyszła naprzeciw oczekiwaniom graczy i przygotowała proces, dzięki któremu możliwa jest rejestracja u bukmachera przez bank. Wszystko to za sprawą narzędzia mojeID. Jak dokładnie to działa i czy każdy może z tej opcji skorzystać?

Zakładanie konta na eFortuna.pl. Jak działa mojeID?

Jeżeli nie mamy pod ręką dowodu osobistego, a interesuje nas pełna rejestracja w Fortunie, wystarczy, że połączymy nasz profil gracza z systemem bankowym, czyli naszym kontem internetowym. To nie tylko błyskawiczny, ale również w pełni zautomatyzowany proces, czyli nie trzeba czekać na weryfikację ze strony pracownika bukmachera.

Jakie banki pozwalają na skorzystanie z mojeID na eFortuna.pl? Oto pełna lista:

 • PKO BP
 • Pekao SA
 • ING
 • Inteligo
 • Getin Bank
 • Banki Spółdzielcze z grupy BPS
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Weryfikacja danych za pomocą mojeID nie jest niczym skomplikowanym, co najlepiej pokazują obrazki zamieszczone poniżej. Widać na nich dokładnie, jak zweryfikować konto bukmacherskie przez bank.

Krok 1. Przechodzimy do swojego profilu, a następnie sprawdzamy zakładkę “Status mojego konta”. Przy “Potwierdzenie płatności” wybieramy mojeID.

Fortuna. Weryfikacja konta przez bank (Krok 1)
Fortuna. Weryfikacja konta przez bank (Krok 1)

Krok 2. Na stronie mojeID należy zaznaczyć bank, w którym posiadamy konto. Niestety, jeżeli nie widzimy tutaj instytucji, gdzie posiadamy rachunek, nie będziemy mogli tak zweryfikować danych.

Fortuna. Weryfikacja konta przez bank (Krok 2)
Fortuna. Weryfikacja konta przez bank (Krok 2)

Krok 3. Logujemy się na swoje konto bankowe, wpisując te same dane do logowania co zwykle. Wszystko jest bezpieczne – odbywa się za pośrednictwem systemu Krajowej Izby Rozliczeniowej!

Fortuna. Weryfikacja konta przez bank (Krok 3)
Fortuna. Weryfikacja konta przez bank (Krok 3)

Krok 4. Mamy w pełni zweryfikowane konto. Teraz jesteśmy już pełnoprawnymi klientami bukmachera Fortuna!

Fortuna. Weryfikacja konta przez bank (Krok 4)
Fortuna. Weryfikacja konta przez bank (Krok 4)

Jak widać, tylko cztery szybkie kroki wystarczą do tego, by możliwa była rejestracja u bukmachera bez dowodu i to bez konieczności posiadania tylko konta tymczasowego.

Fortuna bonus powitalny. 20 PLN bez depozytu do zdobycia!

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl rejestracja trwa parę chwil i jest mocno ułatwiona. Warto pamiętać, że do podania jest też kod promocyjnyBETONLINE“, który może być wykorzystany jedynie przy zakładaniu profilu.

Wszyscy nowi klienci mogą u bukmachera Fortuna skorzystać z bonusu powitalnego. Do zdobycia są aż trzy prezenty na dzień dobry:

 • 20 PLN bez depozytu (w formie punktów FKP)
 • 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie
 • Ekstra 200 PLN jako zakład bez ryzyka na obstawianie dowolnych wydarzeń sportowych!

Jak założyć konto w Fortunie i wpisać kod promocyjny? ZOBACZ WIDEO:

Z racji tego, że nie jest już wymagana weryfikacja konta bukmacherskiego tylko i wyłącznie z dowodem osobistym, można otrzymać każdy z podanych wyżej bonusów znacznie szybciej, niż w przypadku standardowej rejestracji.

Fortuna. Rejestracja mojeID czy z dowodem?

Rejestracja z mojeID

 • Nie trzeba szukać dokumentu tożsamości
 • Wszystko załatwia się przez bank
 • Do weryfikacji potrzebne jest jedynie logowanie na konto bankowe!
 • Wszystko odbywa się automatycznie
 • Cały proces jest bezpieczny
 • Weryfikacja jest natychmiastowa!

Rejestracja z dowodem

 • Nie potrzebujemy konta w konkretnych bankach
 • Niekonieczny jest “skan” w dosłownym znaczeniu. Bukmacher akceptuje też zdjęcie, jeśli widoczne są wszystkie rogi dokumentu
 • Weryfikacja przebiega sprawnie
 • Nie musimy powiązywać swojego konta typerskiego z bankiem

Na pewno każdy ze sposobów weryfikacji ma swoje wady i zalety. Miejmy nadzieję, że mojeID będzie cały czas modyfikowaną usługą i będzie obsługiwać więcej instytucji, bo jak na razie to wydaje się być największy minus.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 3

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image