Fortuna wyróżniona

Czołowy bukmacher polskiego rynku, Fortuna online zakłady bukmacherskie otrzymała wczoraj (05/01/2019) prestiżową nagrodę.

Fortuna została laureatem nagrody Mecenasa Polskiego Sportu 2018r., podczas 84. Plebiscytu “Przeglądu Sportowego” na najlepszego polskiego sportowca roku.

Prestiżową nagrodę z rąk dyrektora ds. sportu Telewizji Polsat Mariana Kmity odebrał prezes firmy Konrad Komarczuk.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Jako Fortuna, jesteśmy bardzo dumni z tej nagrody. Dziękuje moim pracownikom, którzy w misję sponsoringu coraz chętniej się włączają. Jestem wdzięczny wszystkim drużynom, które z nami współpracują, bo wciąż odnoszę wrażenie, że firmy bukmacherskie oddziela pewna bariera, którą staramy się zwalczyć – powiedział prezes Komarczuk.

Fortuna w ubiegłym roku została m.in. sponsorem tytularnym 1. ligi piłkarskiej w Polsce i  oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji w Skokach Narciarskich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image