Legalny bukmacher Forbet z okazji święta Trzech Króli 2019 przygotował ofertę, w której każdy z graczy ma szansę na zdobycie 200 PLN w formie bonusu!

Forbet na Trzech Króli 2019. 200 PLN do wygrania!
Forbet na Trzech Króli 2019. 200 PLN do wygrania!

Promocja na Trzech Króli 2019

Oferta dostępna jest tylko i wyłącznie w dniu 6 stycznia. Możesz w trakcie jej trwania postawić więcej niż jeden kupon kwalifikacyjny, to jest zagrany za dokładnie 39 PLN.

W ramach oferty brane są pod uwagę trzy najwyższe trafione kupony. Każdy uczestnik, który znajdzie się wśród najlepszych, otrzyma na swoje konto bukmacherskie w Forbet 200 PLN w formie bonusu na obstawianie.

Zgodnie z regulaminem opisywanej promocji dodatkowe środki powinny pojawić się u graczy w poniedziałek, to jest 7 stycznia, do godziny 16.00.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Forbet oferta specjalna 2019

Jeżeli chcesz, by twój kupon brał udział w konkursie, pamiętaj, by zagrać na takie mecze, które rozliczone zostaną do końca święta Trzech Króli, czyli do 6 stycznia do godziny 23.59.

Nie możesz zakwalifikować się do oferty, stawiając kupon za środki bonusowe zgarnięte w innej akcji promocyjnej organizowanej przez Forbet.

Nie masz jeszcze konta u tego legalnego bukmachera? Rejestracja w Forbet to tylko chwila, a dodatkowo obecnie można wykorzystać kod promocyjny 2019. W formularzu wystarczy wpisać „BETONLINE„!

Konto do obstawiania online założysz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.