Forbet na Trzech Króli 2019. 200 PLN do wygrania!

Legalny bukmacher Forbet z okazji święta Trzech Króli 2019 przygotował ofertę, w której każdy z graczy ma szansę na zdobycie 200 PLN w formie bonusu!

Forbet na Trzech Króli 2019. 200 PLN do wygrania!
Forbet na Trzech Króli 2019. 200 PLN do wygrania!

Promocja na Trzech Króli 2019

Oferta dostępna jest tylko i wyłącznie w dniu 6 stycznia. Możesz w trakcie jej trwania postawić więcej niż jeden kupon kwalifikacyjny, to jest zagrany za dokładnie 39 PLN.

W ramach oferty brane są pod uwagę trzy najwyższe trafione kupony. Każdy uczestnik, który znajdzie się wśród najlepszych, otrzyma na swoje konto bukmacherskie w Forbet 200 PLN w formie bonusu na obstawianie.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Zgodnie z regulaminem opisywanej promocji dodatkowe środki powinny pojawić się u graczy w poniedziałek, to jest 7 stycznia, do godziny 16.00.

https://legalnybukmacher.net.pl/trzech-kroli-2019-do-ktorej-czynny-bukmacher-6-stycznia/

Forbet oferta specjalna 2019

Jeżeli chcesz, by twój kupon brał udział w konkursie, pamiętaj, by zagrać na takie mecze, które rozliczone zostaną do końca święta Trzech Króli, czyli do 6 stycznia do godziny 23.59.

Nie możesz zakwalifikować się do oferty, stawiając kupon za środki bonusowe zgarnięte w innej akcji promocyjnej organizowanej przez Forbet.

Nie masz jeszcze konta u tego legalnego bukmachera? Rejestracja w Forbet to tylko chwila, a dodatkowo obecnie można wykorzystać kod promocyjny 2019. W formularzu wystarczy wpisać “BETONLINE“!

Konto do obstawiania online założysz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image