W sobotę, 9 czerwca, odbędzie się w Ergo Arenie Konfrontacja Sztuk Walki 44. Sprawdźcie, jak wyglądają aktualne typy bukmacherskie na to wydarzenie i gdzie w internecie można obejrzeć KSW 44!

Gala KSW 44 online. Gdzie oglądać stream przez internet?
Gala KSW 44 online. Gdzie oglądać stream przez internet?

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19, jednak oficjalne otwarcie połączone z prezentacją bohaterów wieczora odbędzie się o 20. W Ergo Arenie prawdopodobnie pojawi się komplet publiczności, a przed telewizorami i w internecie galę oglądać będą setki tysięcy miłośników mieszanych sztuk walki.

KSW 44 stream online!

Obstawianie KSW 44

Typy na KSW 44 wyraźnie dają do zrozumienia, że w walce wieczoru większe szanse na wygraną ma Karol Bedorf, który zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. W innym pojedynku elektryzującym publiczność, czyli w starciu Tomasza Oświecińskiego z Erko Junem, stawia się przede wszystkim na naszego gościa z zagranicy.

Aktualne kursy na najbliższą Konfrontację Sztuk Walki znajdziecie, między innymi, na stronie www.eToto.pl. Oczywiście, do złożenia zakładu wymagane jest konto gracza, które udostępniane jest za darmo!

KSW 44 Fight Card
KSW 44 Fight Card

KSW 44 stream online

Nie wszyscy chcą oglądać KSW 44 w telewizji. Na szczęście, istnieje możliwość śledzenia poczynań wojowników w oktagonie za pośrednictwem internetu. Jeżeli chcecie uruchomić transmisję online z Konfrontacji, po prostu kliknijcie w link zamieszczony poniżej!

KSW 44 online – OGLĄDAJ W JAKOŚCI HD!

Relacja online dostępna jest w wysokiej jakości obrazu oraz z komentarzem w kilku językach, w tym także polskim. Warto sprawdzić, czy strona działa poprawnie już teraz, by w dniu gali nie mieć problemów z uruchomieniem streamu.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu