Na niespełna tydzień przed startem mistrzostw świata w piłce nożnej firma bukmacherska Forbet przygotowała dla graczy turniej z nagrodami w Wirtualnych Sportach!

Wirtualny mundial w Forbet. Ranking z nagrodami!
Wirtualny mundial w Forbet. Ranking z nagrodami!

Promocja obowiązuje w dniach 8 czerwca – 15 czerwca. Jeżeli ktoś chce w niej wziąć udział, musi być zarejestrowanym graczem na stronie www.iForbet.pl, a następnie jego zadaniem jest podanie adresu e-mail na oficjalnej odsłonie konkursu.

W trakcie turnieju jego uczestnicy otrzymują punkty za aktywność w Wirtualnych Sportach. Miejsce w rankingu promocyjnym zależy od liczby zdobytych „oczek”, które nalicza się w następujący sposób:

Liczba punktów = przelicznik liczby zdarzeń na kuponie X stawka na kuponie

ranking forbet

Forbet bierze pod uwagę tylko i wyłącznie zakłady stawiane przez gracza na Wirtualne Sporty. Kupony z typami na prawdziwe mecze piłki nożnej z MŚ 2018 i nie tylko nie będą liczyły się do oferty.

Osoby, które jeszcze nie mają konta w Forbet, mogą założyć je w każdej chwili. Warto przed wypełnieniem formularza rejestracyjnego sprawdzić, jaki jest aktualny Forbet kod promocyjny.

Zwycięzca rywalizacji otrzyma na swoje konto aż 700 PLN. Łącznie nagrody trafią do 100 osób z najwyższych miejsc w rankingu, z czego najmniejsza z przygotowanych premii to 20 PLN.

Przypominamy, że już jutro mecz towarzyski reprezentacji Polski z Chile, a w najbliższy czwartek startuje Mundial 2018! Macie już swoje typy na mistrzostwa świata?


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu