Typy na KSW 44. Gdzie obstawiać i oglądać online?

9 czerwca w Ergo Arenie odbędzie się Konfrontacja Sztuk Walki 44, podczas której głównym wydarzeniem będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem. Kto jest faworytem bukmacherów, gdzie obstawiać i oglądać online tę galę?

Typy na KSW 44. Gdzie obstawiać i oglądać online?
Typy na KSW 44. Gdzie obstawiać i oglądać online?

Gala KSW 44 kiedy i gdzie?

Impreza KSW 44 odbędzie się 9 czerwca. Początek studia przed galą zaplanowano na godzinę 19, natomiast główne pojedynki wystartują godzinę później. Wydarzenie odbędzie się w Ergo Arenie, która znajduje się na pograniczu dwóch trójmiejskich miast. Organizatorzy przygotowali w karcie walk wiele znanych nazwisk, dlatego wszystko wskazuje na to, że bilety na to KSW rozejdą się w bardzo szybkim tempie.

Jeżeli ktoś preferuje oglądanie KSW 44 przez internet, może obejrzeć transmisję TUTAJ. Materiał udostępniony jest w jakości HD i w kilku językach, w tym także polskim. Dostęp do relacji warto uzyskać jak najwcześniej, tak aby mieć pewność, że otrzymamy go we właściwym momencie.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

KSW 44 online za darmo

KSW 44 aktualny fight card
KSW 44 aktualny fight card

Wrocławskie KSW 43 początkowo planowano udostępnić za pośrednictwem systemu Pay-Per-View, ale ostatecznie zdecydowano się na pokazanie gali w otwartym Polsacie. Jak będzie w przypadku najbliższej Konfrontacji Sztuk Walki? Raczej nie jest prawdopodobne, że KSW 44 będzie można oglądać za darmo w telewizji. Wykup transmisji PPV zarówno u operatora telewizji kablowej, jak i w internecie wiąże się z kosztem 40 złotych. Cena nie powinna już wzrosnąć ani spaść.

Kto walczy na KSW 44?

Podczas Konfrontacji Sztuk Walki 44 głównym wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem. Na starcie obu fighterów polskie środowisko MMA czekało już bardzo długo. Niestety, wiadomo już na sto procent, że na najbliższej gali nie obejrzymy Borysa Mańkowskiego. “Diabeł Tasmański” był wpisany w pierwszą, wstępną rozpiskę KSW 44, ale ze względu na kontuzję jego miejsce zajął Michał Materla.

Mimo że mało kto się do tego przyznaje, osoby mało zainteresowane MMA w przypadku KSW oglądają głównie tak zwane freak fighty. Chociaż Popek Monster tym razem nie wystąpi, na 44. Konfrontacji postanowiono po raz kolejny dać szansę Tomaszowi Oświcińskiemu. “Stracha” raczej wszyscy już kojarzą i przedstawiać go nie trzeba. Jego rywalem będzie natomiast trener personalny, bośniacki celebryta i piosenkarz, Erko Jun.

Kursy na KSW 44
Kursy na KSW 44

Na KSW 44 dojdzie także do ciekawie zapowiadającej się walki o pas kategorii piórkowej. Marcin Wrzosek postara się zrewanżować za porażkę sprzed lat Kleberowi Koike Erbstowi. Prawdopodobnie to właśnie ten pojedynek odbędzie się tuż przed występem “Pudziana”, czyli głównej gwiazdy wieczoru.

Typy na KSW 44

Wraz ze zbliżającym się czasem do gali można przypuszczać, że w ofercie bukmacherów będzie pojawiać się coraz więcej zakładów na KSW 44. Na szczęście, udostępnione już zostały pierwsze kursy, dzięki którym można dojść do wniosku, jakiego zawodnika uważa się za faworyta swojego pojedynku, a kogo raczej skazuje się na porażkę.

Pamiętajcie, że kursy ulegają zmianom. Zawodnicy przed galą często udzielają wywiadów, prezentują swoje sylwetki i materiały z wideo. Czasem nawet najmniejszy szczegółów ma znaczenia dla osób ustalających notowania u bukmacherów. Przyglądajcie się uważnie wszystkim, co jest związane z KSW 44 i wyciągajcie wnioski z tego, co usłyszeliście bądź przeczytaliście.

Jeżeli chodzi o walkę wieczoru, czyli Pudzianowski vs. Bedorf, to ten drugi da zarobić mniej, a co za tym idzie – jego zwycięstwo uważa się za bardziej prawdopodobne. Kurs na “Coco” waha się w granicach 1,50. Jeżeli natomiast chodzi o byłego najsilniejszego człowieka świata, za każdą postawioną złotówkę w przypadku zwycięstwa możecie zarobić około 2,20.

We freak fighcie pomiędzy Oświecińskim a Junem raczej niewiele przemawia za Polakiem. Wiadomo, że Jun jest w formie i odbywa regularne treningu. Aktor z naszego kraju natomiast niewiele mówi o swoich przygotowaniach. Raz już jednak zaskoczył ekspertów, wygrywając z Popkiem i teraz może być podobnie. Zwycięstwo piosenkarza wycenia się obecnie tylko na 1,25, a “Stracha” – grubo ponad 3 złote! Jak widać, faworyt jest w tym przypadku tylko jeden, ale czy tak już zostanie do momentu rozpoczęcia gali? W tej chwili ciężko na ten temat gdybać!

W pojedynku Wszoska z Erbstem większe szanse daje się reprezentantowi Polski. Różnice kursowe są jednak niewielkie, gdyż wynoszą około 30 groszy. Erbst już raz pokonał wojownika urodzonego w Białymstoku i nie jest powiedziane, że tym razem nie będzie podobnie. Bukmacherzy w kwestii tej walki prawdopodobnie jeszcze nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa co do kursów.

Gdzie obstawiać?

Obstawianie KSW możliwe jest w niemal wszystkich firmach bukmacherskich dostępnych na terytorium naszego kraju. Legalni bukmacherzy w różnych terminach będą dodawać do oferty kursy na tę galę. Najszybciej można spodziewać się ich w LvBET, który jest oficjalnym sponsorem Łukasza Jurkowskiego, zawodnika od wielu lat związanego z Konfrontacją Sztuk Walki.

Kiedy dokładnie można spodziewać się pełnej oferty na KSW 44? Zazwyczaj kursy na wszystkie walki pojawiają się na dwa, trzy tygodnie przed galą. Tym razem raczej powinno być tak samo, chociaż niewykluczone, że zostanie to nieco zmienione ze względu na duże zainteresowanie imprezą.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image