Europejski operator 1xBet wzbogacił swoją ofertę o nowe zakłady: „Player vs Player” i „Player vs Team”.

Klienci 1xBet mogą teraz postawić na gracza, który zdobędzie więcej bramek niż cała drużyna przeciwna, a także postawić na gracza, który zdobędzie więcej goli niż konkretny gracz drużyny przeciwnej.

Na przykład, w mecz Maroko vs Portugalia, to jest możliwe, aby klient postawił, że Cristiano Ronaldo zdobędzie więcej goli niż cały zespół marokański.

Eugene Kiryukhin, dyrektor ds. Rozwoju partnerów międzynarodowych 1xBet, szybko podkreślił wartość tej nowej oferty, mówiąc: „Piłka nożna to gra zespołowa, ale czasami piłkarze stają się supergwiazdami z własnymi fanami. Często cały zespół jest zorganizowany wokół jednego piłkarza. Dlatego pomyśleliśmy, że interesujące byłoby oszacowanie wkładu graczy w ogólny wynik meczu.”

 

Firma ogłosiła również opcję Bet Builder, która umożliwia klientom łączenie kilku zakładów w jeden.

Nowe dodatki pojawiły się po tym, jak bukmacher 1xBet ogłosił długoterminową umowę z Tottenhamem Hotspur, stając się oficjalnym partnerem klubu dla Afryki.

Firma uzyska ekspozycję na meczach domowych klubu za pośrednictwem systemu LED, a także obecność na nowej stronie internetowej i kanałach cyfrowych na całym kontynencie do 2022 r.

________________________________________________________________________
1xBet nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.


bonusy bez depozytu