Ostatni marcowy sparing przed MŚ 2018. Bonus AKO 40 PLN!

Szykujesz “taśmę” na wtorkowe mecze towarzyskie przed mistrzostwami świata w Rosji? Nie zapomnij do swojego AKO dorzucić spotkania Polska – Korea Południowa, by skorzystać z najnowszej oferty specjalnej przygotowanej przez Totolotka!

Ostatni marcowy sparing przed MŚ 2018. Bonus AKO 40 PLN!

Prognozy bukmacherskie na Polska – Korea

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Patrząc na kursy oferowane na stronie www.Totolotek.pl, wyraźnie widać, że to Polska będzie miała większe szanse na zwycięstwo. Stawiając na “1”, czyli zwycięstwo Biało-Czerwonych, możemy skorzystać z kursu wynoszącej 1.85. Dużo wyższe kwoty pojawiają się w przypadku grania na Koreańczyków bądź remis. Ostatni z podanych scenariuszy to 3.40, natomiast czysta “2” premiowana jest zyskiem przekraczającym 5 złotych za każdą zagraną złotówkę!

Bonus AKO na sparing przed MŚ 2018

Polska – Korea Południowa będzie ostatnim marcowym sparingiem kadry Adama Nawałki przed mundialem w Rosji. Bukmacher Totolotek na wtorek (27 marca) przygotował ofertę specjalną, to jest Bonus AKO, z doładowaniem wynoszącym nawet 40 PLN!

Aby skorzystać z tej oferty, należy posiadać konto na www.Totolotek.pl. W promocji brane są pod uwagę wszystkie kupony z co najmniej czterema zdarzeniami, przy czym z minimum jednym dotyczącym meczu Polaków na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Oferta obowiązuje nie tylko w przypadku zakładów przedmeczowych. Każdy z graczy może skorzystać maksymalnie z jednej premii, która może być wykorzystana w ciągu 30 dni od zaksięgowania na koncie bukmacherskim.

Kursy na mecz Polska - Korea Południowa
Kursy na mecz Polska – Korea Południowa

Czy nowi gracze także kwalifikują się do tej akcji promocyjnej? Tak, jak najbardziej, ale muszą pamiętać, że obowiązują ich takie same zasady, jak każdego innego gracza zarejestrowanego u bukmachera!

Wybrane punkty regulaminu promocji:

 • Oferta obowiązuje w dniach 27.03.2018 i jest skierowana do klientów zarejestrowanych na stronie www.totolotek.pl.
 • Warunkiem uzyskania 25% freebetu od wniesionej stawki do 40 zł jest spełnienie poniższych warunków:
 • Kupon min. 4 zdarzenia w dniu 27.03.2018
 • Min. 1 zdarzenie dotyczące spotkania Polska –  Korea Południowa na kuponie
 • Kurs zdarzenia na kuponie wyższy niż 1,05
 • Promocją objęte są wyłącznie zakłady proste (promocją nie dotyczy zakładów systemowych)
 • Z oferty promocyjnej AKO% Polska – Korea użytkownik może skorzystać tylko jeden raz dziennie chyba, że regulamin promocji stanowi inaczej.
 • Użytkownik otrzymuje bonus wyłącznie za pierwszy postawiony zakład objęty ofertą promocyjną AKO% Polska – Korea, chyba że oferta stanowi inaczej.
 • Minimalna kwota przyznanego bonusu w promocji AKO% Polska – Korea wynosi 1 zł.
 • Bonusy w ramach promocji AKO%  Polska – Korea przyznawane są automatycznie po spełnieniu warunków promocji.
 • Termin w jakim należy wykorzystać środki bonusowe wynosi 30 dni. Po tym terminie niewykorzystane środki bonusowe podlegają wyzerowaniu.
 • Szczegóły wraz z warunkami otrzymania i wysokości freebetu dostępne są pod kuponem na stronie zakładów bukmacherskich.
 • Zagrania za środki bonusowe nie uprawniają do udziału w innych promocjach, w tym otrzymania kolejnych bonusów.
 • Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min. 1,50.

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image