Ranking bukmacherów czerwiec 2018

W czerwcu nie będzie brakowało okazji do obstawiania wydarzeń sportowych, dlatego dobrze jest wybrać takiego bukmachera, który obecnie może pochwalić się najlepszą ofertą. Zobaczcie, jak wygląda aktualny ranking bukmacherów na czerwiec 2018. 

Ranking bukmacherów czerwiec 2018
Ranking bukmacherów czerwiec 2018

Na samym początku kilka słów uwagi. Staraliśmy się napisać ranking najbardziej obiektywny z możliwych, ale prawda jest taka, że nie dla każdego ten konkretny bukmacher będzie najlepszy. Radzimy zatem przeczytać nasze oceny danych firm i zdecydować się na tę, która – naszym zdaniem – najlepiej będzie spełniała nasze oczekiwania.

1. miejsce – Fortuna 

Firmy bukmacherskiej Fortuna na pewno nikomu przedstawiać nie trzeba. Na polskim rynku bukmacherskim online działa od momentu, kiedy tylko zostało to prawnie dozwolone. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że na stronie www.eFortuna.pl można znaleźć obecnie najwięcej innowacyjnych funkcji, w tym oglądanie meczów przez internet czy możliwość zamykania kuponów przed rozstrzygnięciem wszystkich typów.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Z okazji Mundialu 2018 w Zakładach Bukmacherskich Fortuna można otrzymać na start powiększoną premię dla nowych graczy. Od 4 czerwca wynosić ona będzie 150 PLN, gdzie jeszcze do niedawna było to dokładnie 100 PLN. Opisywany bonus jest przyznawany w formie freebetu, jednak Fortuna posiada także standardową ofertę za pierwszy depozyt na konto.

Fortuna ranking bukmacherów 2018
Fortuna ranking bukmacherów 2018

Z serwisu Fortuny korzystać można nie tylko przez standardową stronę internetową, ale również poprzez apkę mobilną. Co najważniejsze, program na urządzenia przenośne dostępny jest zarówno na system Android, jak i iOS, co wcale nie jest jeszcze standardem na naszym rynku.

Fortuna nie organizuje tak wielu promocji, jak konkurencja, ale jej akcje specjalne zazwyczaj są znacznie atrakcyjniejsze, kiedy już zostaną ogłoszone. Warto wspomnieć chociażby o Loterii na MŚ 2018, w której co miesiąc do zdobycia jest 100.000 PLN!

Jeżeli chcielibyście wypróbować wszystkie dostępne funkcje na stronie Fortuny, pamiętajcie, by podczas rejestracji podać Kod promocyjny Fortuna. Pozwala on na zyskanie dodatkowych atrakcji przy zakładaniu profilu gracza.

2. miejsce – LV BET

Firma bukmacherska LV BET nie jest jeszcze prawdziwym gigantem, ale radzi sobie coraz lepiej. Oferuje coraz atrakcyjniejsze promocje, udostępnia nowe metody płatności (w tym Skrill) i działa bardzo prężnie we wprowadzaniu nowości takich jak aplikacje mobilne, obniżone podatki i tym podobne.

Interfejs strony www.LvBET.pl jest jednym z najbardziej przejrzystych. Ciemna kolorystyka portalu absolutnie nie przeszkadza w korzystaniu z tego, co ma do zaoferowania. Niedawno firma podpisała umowę współpracy ze Zdzisławem Kręciną, na mocy której regularnie ogłaszane są różnego rodzaju akcje i nie tylko.

LV BET jest doskonałem wyborem dla wszystkich, którym zależy na dużej ilości promocji. U tego bukmachera pojawia się mnóstwo premii i konkursów z okazji wydarzeń sportowych i e-sportowych. Warto podkreślić, że nagrody w ofertach specjalnych są atrakcyjne – zazwyczaj to bonusy pieniężne bądź nowoczesne gadżety elektroniczne.

Legalny bukmacher LV BET
Legalny bukmacher LV BET

Jesteśmy przekonani, że LV BET jeszcze sporo namiesza w branży. Coraz więcej udziela się w kwestii sponsoringu, dzięki czemu staje się bardziej rozpoznawalny. Firma, co prawda, skupia się głównie na obstawianiu online, ale w całej Polsce posiada też około 50 punktów stacjonarnych.

3. miejsce – Forbet

Polski bukmacher Forbet to nadal mocny zawodnik i co do tego nie ma wątpliwości. W czerwcu wysoką pozycję zawdzięcza, między innymi, promocji Droga do Moskwy, w ramach której każdego dnia udzielane są bonusy i organizowanie konkursy z okazji zbliżających się mistrzostw świata 2018. W przypadku mundialu mamy tutaj także do czynienia z dobrym bonusem za pierwszy depozyt.

Forbet działa zarówno mobilnie, jak i poprzez standardową stronę internetową. Co bardzo ważne, marka cały czas dynamicznie się rozwija, co widać chociażby po udzielonej jej licencji na prowadzenie działalności i przyjmowanie zakładów także w oddziałach naziemnych.

Dlaczego warto wybrać Forbet? Poza licznymi promocjami, znajdziecie tutaj także sporo zakładów o dobrych kursach. Warto też wspomnieć o funkcji pozwalającej na uzyskanie dostępu do darmowych transmisji wydarzeń sportowych. Ta opcja dostępna jest całkowicie bezpłatnie, a wystarczy posiadać konto na www.iForbet.pl, by z niej korzystać. Owszem, wpłata, nawet minimalna, nie jest wymagana!

forbet bukmacher online
forbet bukmacher online

Komu polecilibyśmy Forbet? Na pewno tym, którzy szukają prostego bukmachera bez ogromnej ilości zaawansowanych opcji. Jest tutaj to, co potrzeba każdemu graczowi, czyli mecze na żywo, dobre kursy, fajne promocje i dobrze działająca strona internetowa. A czego brakuje? Może nieco większej ilości metod płatności czy funkcji zamykania kuponów przed czasem. Mimo wszystko, jest bardzo dobrze i oby tylko tak dalej!

Zwycięzca jest już znany, ale pamiętajcie, że ostateczny wybór należy do was. Jeżeli zamiast lidera wolicie bukmachera z niższej półki, nic nie stoi na przeszkodzie, byście mieli zmieniać swoje zdanie. Warto jednak mieć na uwadze, że sama rejestracja u bukmachera nic nie kosztuje, a więc można założyć nawet kilka profili i ocenić możliwości, jakie niesie posiadanie każdego z nich.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image