Ewinner proponuje swoim graczom innowacyjną na polskim rynku opcję – custom bet. Pozwala ona na postawienie kuponu na dowolne wydarzenie. Niekoniecznie musi być związane ze sportem!

Ewinner custom bet. Teraz każdy może postawić na co tylko chce!
Ewinner custom bet. Teraz każdy może postawić na co tylko chce!

Custom bet Ewinner – co to jest, jak go postawić?

Chyba nikomu nie trzeba podsuwać pomysłów dotyczących specjalnych zakładów. Niektórzy już w głowie pewnie takie typy mają, a inni dopiero zaczęli szperać w główie w poszukiwaniu ciekawych rozwiązań.

Ewinner custom bet to opcja, która umożliwia zagranie na dowolne wydarzenie – niekoniecznie musi być związane ze sportem. Przykładowo, gracz może założyć się o to czy do 2025 roku człowiek wyląduje na Księżycu albo czy na igrzyskach w Tokio zostanie pobity rekord… frekwencji na stadionach.

legalny bukmacher betclic bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback – Kod promocyjny: KOD510

Jak zaproponować bukmacherowi zakład online? W Ewinner to proste!

Jak to wszystko działa? Przede wszystkim potrzebne jest darmowe konto typerskie, które na stronie Ewinner można założyć w kilka chwil. Bonus powitalny Ewinner to zakład bez ryzyka przy pierwszej wpłacie i nawet 1000 złotych przy dwóch kolejnych depozytach!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Oto instrukcja, jak postawić custom bet w Ewinner:

Jak postawić custombet w Ewinner?
Jak postawić custombet w Ewinner?

Proces jest wyjątkowo prosty. Nie ma w nim szczególnie skomplikowanych punktów, które mogłyby przysporzyć problemów początkującym typerom.

Ewinner to legalny bukmacher, który działa zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami. Nie trzeba zatem martwić się o łamanie prawa i to bez względu na to czy chodzi o custom bet czy coś zupełnie innego.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl