Ewinner custom bet. Teraz każdy może postawić na co tylko chce!

Ewinner proponuje swoim graczom innowacyjną na polskim rynku opcję – custom bet. Pozwala ona na postawienie kuponu na dowolne wydarzenie. Niekoniecznie musi być związane ze sportem!

Ewinner custom bet. Teraz każdy może postawić na co tylko chce!
Ewinner custom bet. Teraz każdy może postawić na co tylko chce!

Custom bet Ewinner – co to jest, jak go postawić?

Chyba nikomu nie trzeba podsuwać pomysłów dotyczących specjalnych zakładów. Niektórzy już w głowie pewnie takie typy mają, a inni dopiero zaczęli szperać w główie w poszukiwaniu ciekawych rozwiązań.

Ewinner custom bet to opcja, która umożliwia zagranie na dowolne wydarzenie – niekoniecznie musi być związane ze sportem. Przykładowo, gracz może założyć się o to czy do 2025 roku człowiek wyląduje na Księżycu albo czy na igrzyskach w Tokio zostanie pobity rekord… frekwencji na stadionach.

bukmacher betclic polska bonus 550
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Jak zaproponować bukmacherowi zakład online? W Ewinner to proste!

Jak to wszystko działa? Przede wszystkim potrzebne jest darmowe konto typerskie, które na stronie Ewinner można założyć w kilka chwil. Bonus powitalny Ewinner to zakład bez ryzyka przy pierwszej wpłacie i nawet 1000 złotych przy dwóch kolejnych depozytach!

Oto instrukcja, jak postawić custom bet w Ewinner:

Jak postawić custombet w Ewinner?
Jak postawić custombet w Ewinner?

Proces jest wyjątkowo prosty. Nie ma w nim szczególnie skomplikowanych punktów, które mogłyby przysporzyć problemów początkującym typerom.

Ewinner to legalny bukmacher, który działa zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami. Nie trzeba zatem martwić się o łamanie prawa i to bez względu na to czy chodzi o custom bet czy coś zupełnie innego.

Ewinner zakłady bukmacherskie. Jak zacząć obstawianie?

Ewinner dostępny jest pod adresem internetowym www.Ewinner.pl. Jeżeli chcemy u niego obstawiać, a tym samym móc także proponować zakłady custom bet, musimy posiadać konto.

Darmowa rejestracja dostępna jest dla wszystkich pełnoletnich osób mieszkających w Polsce. Bukmacher działa legalnie, dlatego można być spokojnym o bezpieczeństwo całego procesu oraz podawanych w nim danych.

Z założeniem konta wiąże się także Ewinner bonus powitalny. Wiecie już, ile on wynosi, ale w jaki sposób można go otrzymać?

Bonus na start w Ewinner – jak zgarnąć ponad 1000 zł?

Ewinner bonus na start 2020
Ewinner bonus na start 2020

Ewinner przy zakładaniu konta pozwala graczom na zdobycie ponad 1000 złotych na obstawianie wydarzeń sportowych. Wszystko zaczyna się od zakładu bez ryzyka do 150 złotych, który otrzymuje się przy depozycie numer jeden.

Jeżeli gracz zdecyduje się pozostać z bukmacherem, będzie mógł odebrać pozostałe prezenty, jakie zostały przygotowane. Oto aktualna rozpiska dostępnych promocji:

  • II depozyt – 100% do 500 zł
  • III depozyt – 100% do 500 zł

Łącznie do wykorzystania jest 1000 złotych! Kasa otrzymywana jest automatycznie i można z niej skorzystać, obstawiając dowolne wydarzenia z oferty bukmacherskiej Ewinner!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close