Gwarantowane 40 PLN dla nowych graczy Fortuny!

Fortuna dla nowych graczy ma gwarantowane 40 PLN ekstra. Oferta obowiązuje tylko do 15 marca i dostępna jest dla osób, które jeszcze nie są zarejestrowane u tego bukmachera!

Gwarantowane 40 PLN dla nowych graczy Fortuny!
Gwarantowane 40 PLN dla nowych graczy Fortuny!

Fortuna bonus powitalny EKSTRA!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji obstawiać meczów na stronie www.eFortuna.pl: teraz mogą to zrobić z dodatkową kasą. To wszystko w ramach najnowszej promocji bukmacherskiej, o której za chwilę dowiecie się wszystkiego, co trzeba.

Najnowszy Fortuna bonus powitalny to już nie tylko 20 PLN dostępne od razu po założeniu konta (Fortuna bonus bez depozytu 2020). Teraz do pierwszego depozytu bukmacher dokłada gwarantowane 40 PLN ekstra, które otrzymuje się razem z bonusem 100% do 1200 PLN.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Na czym to polega? Jeżeli wpłacimy na www.eFortuna.pl 200 złotych, otrzymamy łącznie 240 zł w formie bonusu. Daje to ponad 400 PLN na obstawianie!

Do 15 marca dodatkowe 40 PLN dla każdego na eFortuna.pl!

Oferta specjalna obowiązuje tylko i wyłącznie do 15 marca. Nie trzeba się do niej w żaden sposób zapisywać. Cały czas aktywny jest Fortuna kod promocyjny BETONLINE, który można podać przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego.

Chcesz wiedzieć, jak założyć darmowe konto typerskie na www.eFortuna.pl? Wystarczy, że obejrzysz przygotowany przez nas materiał wideo:

Z najnowszej promocji mogą skorzystać tylko ci, którzy są nowymi graczami bukmachera Fortuna i do dnia 10 marca nie mieli na swoim koncie żadnego przelewu środków na profil typerski.

Obstawianie z gwarantowanym bonusem

Przypominamy, że w tym tygodniu czekają nas jeszcze mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz wiele sportowych emocji w rozgrywkach ligowych. Jest co obstawiać, a co za tym idzie – na co wykorzystać przygotowany przez bukmachera bonus!

Gwarantowana kwota bonusu 40 PLN oznacza, że nie można otrzymać więcej niż właśnie tyle. W ofercie bierze się pod uwagę tylko pierwsze wpłaty wynoszące co najmniej 40 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button