Gwiazda MMA ambasadorem bukmachera

Irlandzka gwiazda MMA, Conor McGregor zgodziła się na dwuletnią umowę z cypryjską firmą bukmacherską.

Międzynarodowa firma bukmacherska Parimatch ogłosiła dzisiaj gwiazdę MMA, Conora McGregora jako nowego ambasadora marki, a wszystko w czasie zaprezentowania nowej strony internetowej.

Irlandzki wojownik podpisał dwuletnią umowę z cypryjskim operatorem, który również stał się oficjalnym partnerem zakładów UFC w lipcu 2018 roku.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

darmowy freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS 27 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

McGregor, który był wcześniej ambasadorem marki Betsson, Betsafe, będzie twarzą nowego Parimatcha, po tym jak operator przebudował swoją markę poprzez kreatywnych partnerów Digital Choo i BANDA.

“Podobnie jak Parimatch, Conor McGregor ośmiela się być inny”,  powiedział CEO Parimatch Holding, Sergey Portnov.

“Jest odważną globalną ikoną, która wykracza poza sport. Conor podniesie naszą markę na nowy poziom. Jest najlepszym ambasadorem dla Parimatch. ”

Rebrand skupia się na nowym interfejsie strony internetowej, który jest teraz “bardziej kompatybilny i uzupełniający styl życia użytkowników”, jak twierdzi Parimatch CMO Tamara Babits.

________________________________________________________

Parimatch nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close