Na silniku BetConstruct do Europy

STS związał się z dostawcą software BetConstruct w celu przeprowadzenia międzynarodowej ekspansji.

STS ma rozpocząć działalność w Wielkiej Brytanii i szeregu innych europejskich rynkach, koncentruje się na polskich społecznościach mieszkających za granicą, dzięki nowemu produktowi opartemu na BetConstruct.

Polski operator, który twierdzi, że ma prawie 50% udziału w rynku krajowym, niedawno uzyskał licencje w Wielkiej Brytanii i na Malcie, planując ekspansję na kilka rynków, w tym Niemcy, Słowenię i Łotwę.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Według prezesa STS, Mateusza Juroszka, nowa międzynarodowa strategia firmy docelowo obejmie około dwa miliony Polaków, którzy obecnie mieszkają poza Polską.

“Nasza świadomość marki wśród tych osób jest niezwykle wysoka, więc naszym celem jest wykorzystanie tej znaczącej przewagi konkurencyjnej” – dodał.

“STS jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku bukmacherskiego” – dodał Juroszek. “Po sukcesie firmy w kraju, nadszedł czas, aby rozpocząć działalność w Europie”.

Nowe międzynarodowe operacje będą napędzane przez BetConstruct, który na początku tego tygodnia został oficjalnym partnerem Arsenalu w zakresie gier.

“STS jest pierwszym polskim bukmacherem, który poszerza grono graczy w regionie europejskim” – powiedział Vigen Badalyan, założyciel i dyrektor generalny BetConstruct.

“Aby firma mogła zdobyć nowe rynki, gwarantujemy pełną zgodność z rynkami regulowanymi i doskonałą wydajność naszych kompleksowych rozwiązań.”

O wejściu STS na nowe rynki pisaliśmy dokładniej tutaj.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image