STS związał się z dostawcą software BetConstruct w celu przeprowadzenia międzynarodowej ekspansji.

STS ma rozpocząć działalność w Wielkiej Brytanii i szeregu innych europejskich rynkach, koncentruje się na polskich społecznościach mieszkających za granicą, dzięki nowemu produktowi opartemu na BetConstruct.

Polski operator, który twierdzi, że ma prawie 50% udziału w rynku krajowym, niedawno uzyskał licencje w Wielkiej Brytanii i na Malcie, planując ekspansję na kilka rynków, w tym Niemcy, Słowenię i Łotwę.

Według prezesa STS, Mateusza Juroszka, nowa międzynarodowa strategia firmy docelowo obejmie około dwa miliony Polaków, którzy obecnie mieszkają poza Polską.

„Nasza świadomość marki wśród tych osób jest niezwykle wysoka, więc naszym celem jest wykorzystanie tej znaczącej przewagi konkurencyjnej” – dodał.

„STS jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku bukmacherskiego” – dodał Juroszek. „Po sukcesie firmy w kraju, nadszedł czas, aby rozpocząć działalność w Europie”.

Nowe międzynarodowe operacje będą napędzane przez BetConstruct, który na początku tego tygodnia został oficjalnym partnerem Arsenalu w zakresie gier.

„STS jest pierwszym polskim bukmacherem, który poszerza grono graczy w regionie europejskim” – powiedział Vigen Badalyan, założyciel i dyrektor generalny BetConstruct.

„Aby firma mogła zdobyć nowe rynki, gwarantujemy pełną zgodność z rynkami regulowanymi i doskonałą wydajność naszych kompleksowych rozwiązań.”

O wejściu STS na nowe rynki pisaliśmy dokładniej tutaj.


bonusy bez depozytu