Zakłady Bukmacherskie Fortuna przygotowały dla graczy obstawiających Ligę Mistrzów specjalny bonus od wygranych. Do zgarnięcia jest aż 14 procent więcej, niż na co dzień!

Happy Hours na Ligę Mistrzów. Fortuna powiększa wygrane!
Happy Hours na Ligę Mistrzów. Fortuna powiększa wygrane!

Oferta obowiązuje we wtorki i środy, w których rozgrywane są spotkania Ligi Mistrzów UEFA. Rejestracja w promocji nie jest konieczna, ale tylko osoby z kontem na oficjalnej stronie Fortuny mają prawo do odebrania większych wygranych.

Jeżeli chcesz otrzymać premię w wysokości 14%, wystarczy, że zagrasz kupon AKO lub MAXIKOMBI z co najmniej trzema zdarzeniami pre-match. Stawka minimalna to 20 PLN!

Kupony nie muszą być stawiane tylko na spotkania Ligi Mistrzów, jednak nie można w nich zawierać typów na Wirtualne Sporty. Warto również podkreślić, że w ofercie nie bierze się pod uwagę Superoferty, Hitów Dnia czy Zakładów Bezpiecznych.

Pierwsze Happy Hours startują już w dniu 18 września i potrwają do 19. dnia tego samego miesiąca. Kolejne wraz z następnymi kolejkami Ligi Mistrzów!

Przypominamy, że bukmacher LVBet na pierwszą kolejkę elitarnych piłkarskich rozgrywek przygotował turniej bukmacherski z nagrodami, w którym można zdobyć nawet 2000 PLN na dalsze obstawianie piłki nożnej i nie tylko!

Szczegółowy regulamin promocji Happy Hours dostępny jest na stronie Fortuny.

Przy zakładaniu konta u bukmachera nadal możliwe jest wpisanie kodu promocyjnego 2018!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu