20 nagród do zdobycia w Wirtualnych Sportach Fortuny!

Graj w ten weekend (2-4 lutego), mobilnie lub nie, w Wirtualne Sporty u bukmachera Fortuna i walcz o jedną z dwudziestu nagród rzeczowych! 

20 nagród do zdobycia w Wirtualnych Sportach Fortuny!

Proste zasady 

To jest szybka i banalnie łatwa w wytłumaczeniu zabawa. Jeżeli chcesz wziąć w niej udział, musisz posiadać konto w Zakładach Bukmacherskich Fortuna i w piątek, sobotę oraz niedzielę postawić łącznie co najmniej 10 zakładów na dyscypliny w sekcji Wirtualnych Sportów.

Kursy brane pod uwagę w promocji nie mogą być niższe niż 1.60. Tylko gra za środki własne jest zaliczana na poczet punktów rankingowych.

Bukmacherski konkurs z nagrodami

Żaden konkurs bukmacherski nie byłby atrakcyjny, gdyby nie nagrody. Tych jest w tej promocji aż dwadzieścia. Im wyższe miejsce, tym lepiej dla ciebie, ale zarówno zwycięzca, jak i osoba z miejsca 10. otrzymują dokładnie tę samą rzecz! Oczywiście, nic nie może równać się z satysfakcją wygrania z innymi typerami!

Co można wygrać?

  • Walizki klasy biznes marki Titan za miejsca 1-10
  • Stylowe walizki kabinowe uznanej marki Witchen za lokaty 11-20

Do kiedy trwa zabawa?

Wirtualny Tenis (Legalny bukmacher Fortuna)
Wirtualny Tenis (Legalny bukmacher Fortuna)

Promocja jest dostępna do końca tej niedzieli, czyli 4 lutego. Wszystkie nagrody zostaną przyznane najszybciej, jak się tylko da! Szczegóły znajdziecie w regulaminie oferty, który jest dostępny na oficjalnej stronie bukmachera Fortuna!

Pamiętaj, że nie możesz postawić kuponu za mniej niż 2 złote brutto!

Punkty do rankingu wliczane są w następujący sposób:

suma stawek x suma kursów x suma wydarzeń na kuponie

Opinie o bukmacherze Fortuna

Fortuna jest jednym z najdłuższej działających legalnych firm bukmacherskich w naszym kraju. Cieszy się uznaniem graczy i ma naprawdę bogatą ofertę zarówno przedmeczową, jak i Zakładów Live. To również marka, którą wiele osób kojarzy z Wirtualnymi Sportami, między innymi, żużlem, tenisem, piłką nożną, a nawet obstawianiem wyścigów konnych!

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button