Bukmacher Forbet jeszcze bardziej zmobilizuje was do kibicowania naszym piłkarzom! W ramach najnowszej promocji tego portalu można zgarnąć 10 PLN za bramkę Polaka w Lidze Mistrzów!

Forbet płaci 10 PLN za każdego gola Polaka!
Forbet płaci 10 PLN za każdego gola Polaka!

Robert Lewandowski, Arek Milik czy Piotr Zieliński już nieraz udowodnili, że potrafią strzelać na arenie międzynarodowej. Ile goli łącznie zdobędą reprezentanci naszego kraju w 1. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów? Im więcej, tym lepiej! I nie chodzi tym razem tylko o dumę narodową!

Bukmacher Forbet za każdego gola polskiego zawodnika w Lidze Mistrzów płaci dokładnie 10 PLN bonusu. Łatwo policzyć, ile można zyskać przy okazji różnych wariantów. Pięć goli „Lewego”? Jakby nie patrzeć to 50 PLN na konto bukmacherskie!

Jak skorzystać z tej promocji? To bardzo proste i – co najważniejsze – nie jest wymagany Forbet kod promocyjny! Poniżej instrukcja krok po kroku dla każdego, kogo interesuje bonus za polskie gole!

  • Logujesz się na konto w Forbet
  • Grasz kupon za 49 PLN z kursem co najmniej 3,00
  • Odbierasz obiecaną premię!

promocja forbet liga mistrzów

Kupony systemowe nie są brane pod uwagę w tej akcji. Jeżeli chcecie odebrać bonus, musicie postawić typy, które zostaną rozliczone do końca najbliższej środy, czyli 19 września.

Na jedno konto gracza może przypaść jedna wpłata bonusu!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu