Happy Hours w Milenium!

Legalny bukmacher Milenium zwiększa wygrane o 14% na europejskie puchary! Happy Hours u bukmachera Milenium to świetna okazja na dodatkowe i większe wygrane przy obstawianiu meczów.

happy hours w milenium
Co to jest Happy Hours u bukmachera Milenium online?

Polski bukmacher Milenium oferuje większe wygrane

Już w tym tygodniu startują europejskie puchary i z tej okazji Milenium przygotowało dla swoich klientów ekstra promocję. Od wtorku do czwartku w godzinach 18-19 nasze wygrane zostaną powiększone o 14%, czyli jakbyśmy grali bez płacenia podatku. Tak działa opcja Happy Hours na stronie bukmachera www.milenium.pl.

Jeśli postawisz kupon za 100zł z kursem 3.0 to Twoja ewentualna wygrana wyniesie 300zł, a nie jak zwykle 264zł. Czy to nie jest piękne?

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Promocja dotyczy kuponów zagranych w punktach stacjonarnych oraz przez Internet.

Dodatkowo Polski bukmacher Milenium wciąż nie rezygnuje ze swojej piątkowej promocji. W każdy piątek Happy Hour dostępne na godzinę przed pierwszym meczem Lotto Ekstraklasy.

Polscy Bukmacherzy

Czyli w tym tygodniu promocja zwiększająca wygrane trwa aż 4 dni, od wtorku do piątku!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image