Bukmacher Totalbet daje graczom 25 PLN na obstawianie live meczu Macedonia Północna – Polska. Jeżeli chcesz zgarnąć te pieniądze, musisz spełnić tylko jeden prosty warunek!

25 PLN na obstawianie meczu Macedonia - Polska w Totalbet!
25 PLN na obstawianie meczu Macedonia – Polska w Totalbet!

Bonus w Totalbet

Oferta specjalna jest dostępna tylko do rozpoczęcia spotkania Biało-Czerwonych, a więc masz czas do 7 czerwca do godziny 20.45. Liczą się w niej jedynie zakłady przedmeczowe.

W promocji można otrzymać freebet 25 PLN na obstawianie LIVE spotkania Macedonia Północna – Polska. Pieniądze bukmacher Totalbet przyzna każdej osobie, która:

  • postawi pre-mach kupon z meczem Macedonia – Polska
  • stawka kuponu promocyjnego wyniesie dokładnie 49 PLN
  • kurs kuponu nie będzie mniejszy niż 2,00
totolotek bonus bez wpłaty
totolotek bonus bez wpłaty

Freebet 25 PLN u bukmachera Totalbet

Dodatkowe środki można zgarnąć jedynie jeden raz. Freebet 25 PLN otrzymuje się na obstawianie piątkowego meczu reprezentacji Polski.

Jeżeli nie wykorzystasz 25 PLN od Totalbet w Zakładach Live, pieniądze te przepadną i nie będą dostępne w późniejszym czasie.

Żaden kod promocyjny Totalbet nie jest tutaj potrzebny. A w przypadku, gdy jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, przypominamy, że nadal do zdobycia jest bonus bez depozytu za samo założenie profilu gracza!

W ramach promocji nie można otrzymać więcej niż jednego bonusu. Środki dostaje się automatycznie – bez konieczności klikania w linki i tym podobne!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu