Happy Weekend w Fortunie. Wygrane powiększone aż o 20%!

Problemy na stronie internetowej Fortuny? Na pocieszenie bukmacher oferuje graczom promocję Happy Weekend, podczas której do zdobycia są wygrane powiększone o 20%!

Happy Weekend w Fortunie. Wygrane powiększone aż o 20%!
Happy Weekend w Fortunie. Wygrane powiększone aż o 20%!

Fortuna Happy Weekend

Legalny bukmacher Fortuna boryka się z pewnymi problemami natury technicznej. Przedstawiciele marki zapewniają, że cały czas pracują nad usterką i starają się ją jak najszybciej wyeliminować.

Dobra wiadomość dla graczy jest taka, że Fortuna przygotowała dla swoich klientów Happy Weekend, czyli możliwość zdobycia wygranych powiększonych aż o 20 procent! To znacznie więcej, niż oferuje chociażby obstawianie bez podatku!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE

Co należy zrobić, by skorzystać z oferty? Wystarczy postawić kupon o określonych parametrach. Zakład może być zagrany albo na stronie internetowej www.eFortuna.pl albo w aplikacji mobilnej bukmachera.

Powiększone wygrane u bukmachera!

Promocja wystartowała 20 grudnia o godzinie 12.00 i potrwa do 22 grudnia do godziny 23.00. Nie trzeba się do niej zapisywać – jedyny wymóg to zagranie kuponu kwalifikacyjnego!

Jakie zakłady brane są pod uwagę w weekendowej akcji? Wszystkie przedmeczowe bez względu na to, jakiej dyscypliny sportowej dotyczą (piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka itp.).

Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się przynajmniej trzy typy. Każdy o kursie wynoszącym co najmniej 1.30. Nie ma limitu bonusów na gracza, ale trzeba wziąć pod uwagę, że liczy się jedynie stawka 20 PLN brutto lub więcej!

Cały weekend z bonusem 20%!

  • Kupony AKO lub MAXIKOMBI
  • Zagrane w dniach 20-22 grudnia w wyznaczonych godzinach
  • Co najmniej 3 typy na kupon
  • Stawka co najmniej 20 PLN brutto
  • Kurs każdego zdarzenia na kuponie min. 1.30
  • Oferta dostępna na stronie www.eFortuna.pl lub w aplikacji mobilnej!

Jeżeli ktoś nie posiada konta na stronie bukmachera Fortuna, może założyć je z kodem promocyjnym “BETONLINE”. Dla nowych klientów przygotowano aż trzy premie na start, w tym 100 zł zakład bez ryzyka oraz do 1000 zł przy pierwszej wpłacie na konto typerskie!

Jak odebrać bonus na start? ZOBACZ VIDEO:


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image