iLotto, czyli legalne Lotto online!

Swego czasu mówiło się, że Lotto online dostępne będzie w Polsce pod nazwą iLotto. Jak obecnie wygląda sytuacja z tą marką? Czy jest szansa na to, że kiedykolwiek wspomniane plotki okażą się mieć ziarnko prawdy?

iLotto, czyli legalne Lotto online!
iLotto, czyli legalne Lotto online!

Lotto online – czy to legalne?

Pod koniec 2018 roku gracze w całym kraju mogli postawić swój pierwszy w życiu zakład w Lotto przez internet. Niestety, Totalizator Sportowy nie chwalił się wcześniej wieloma szczegółami na temat swojego projektu, dlatego też zapaleni miłośnicy „Totka” musieli niemal do ostatniej chwili czekać na to, co przygotuje dla nich TS!

Swego czasu mówiło się, iż wskazuje na to, że kupony Multi Multi oraz innych produktów Lotto będzie można stawiać online za pomocą platformy o nazwie iLotto. Nazwa nigdzie nie została oficjalnie potwierdzona, przewijała się jedynie przez wiele serwisów informacyjnych.

Oczywiście gra w Lotto online jest legalna, gdyż licencję posiada Polski monopolista czyli Totalizator Sportowy.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Jak grać w Lotto w internecie?

Na szczęście, obecnie jest już dokładnie wiadomo, co można znaleźć w Lotto przez internet. Dostępne są w nim wszystkie najpopularniejsze gry Totalizatora – Multi Multi, Lotto, a także Euro Jackpot z ogromnymi pulami wygranych.

Poniżej prezentujemy wam instrukcję, jak grać w Lotto online!

Na razie Totalizator nie podaje statystyk na temat zainteresowania Polaków zakładami przez internet. Wiadomo jednak, że w internecie i telewizji pojawiły się już pierwsze reklamy nowej platformy do gry.

Będziemy informować was na bieżąco o wszystkim, co dzieje się w temacie zakładów Lotto w internecie!

Mamy nadzieję, że projekt Totolotka online będzie cały czas rozwijany. Wiele osób liczy na to, iż pojawią się w nim, między innymi, zdrapki online.

Wykorzystałeś kod promocyjny „BETONLINE” na www.eFortuna.pl?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button