Jeżeli najnowsze informacje na ten temat okażą się prawdziwe, legalne Lotto online będzie dostępne w naszym kraju pod nazwą iLotto!

iLotto, czyli legalne Lotto online!
iLotto, czyli legalne Lotto online!

Nie jest tajemnicą, że prawdopodobnie jeszcze w 2018 roku przyjdzie nam postawić pierwszy kupon Lotto przez internet. Niestety, Totalizator Sportowy nie chwali się wieloma szczegółami na temat swojego projektu, dlatego też zapalonym miłośnikom „Totka” na ten moment pozostają przede wszystkim spekulacje.

Jak podają niezależne źródła, wszystko wskazuje na to, że kupony Multi Multi oraz innych produktów Lotto będzie można stawiać online za pomocą platformy o nazwie iLotto. Chociaż nazwa jeszcze nigdzie nie została oficjalnie potwierdzona, przewija się coraz częściej przez wiele serwisów informacyjnych.

Forbet daje bonus bez depozytu!

Jeszcze nie wiadomo, co dokładnie będzie można znaleźć w iLotto. Czy będą tam dostępne tylko podstawowe gry Totalizatora, czy może znajdą się też absolutne nowości dostosowane do możliwości internetu? Na ten moment mało kto zna odpowiedź na to pytanie, a jeśli już – nie chce nią z nikim dzielić.

Początkowo mówiono, że Lotto online dostępne będzie pod koniec roku 2018. Być może tak się właśnie stanie, ale nie można też wykluczyć małego poślizgu i premiery gdzieś w pierwszym kwartale roku 2019. Możliwe też, że iLotto w pierwszej fazie będzie udostępniało na próbę tylko jeden czy dwa produkty.

Wykorzystałeś kod promocyjny „BETONLINE” na www.eFortuna.pl?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

iLotto, czyli legalne Lotto online!
5 (100%) 1 vote
etoto