Joshua – Pulew. Typy bukmacherskie w STS warte 10 000 zł!

12 grudnia czeka fanów boksu nie lada gratka, pojedynek Joshua – Pulew. Bukmacher STS z okazji tej walki przygotował bonus wynoszący aż 10 000 złotych! Jak zdobyć jego część dla siebie?

Joshua - Pulew. Typy bukmacherskie w STS warte 10 000 zł!
Joshua – Pulew. Typy bukmacherskie w STS warte 10 000 zł!

10 000 zł od STS za obstawianie boksu w internecie

Jeżeli ktoś chce skorzystać z opisywanej tutaj promocji, musi przede wszystkim zapisać się do niej jeszcze zanim wykona jakikolwiek krok przybliżający do zdobycia środków bonusowych. Aby zarejestrować się w akcji specjalnej, należy wejść na www.STS.pl i w zakładce “Promocje” kliknąć przycisk “WEŹ UDZIAŁ” w zakładce poświęconej bonusowi na boks “10 000 PLN na Boks – Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”.

Na bonus ma szansę każda zapisana osoba, która w trakcie trwania oferty zagra kupon SOLO lub AKO, na którym znajdzie się zakład o tym, w jakiej rundzie rozstrzygnie się jedna z następujących walk:

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

  • Joshua – Pulev
  • Jeżewski – Okolie
fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
Bukmacher Fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny: BETONLINE

Minimalna stawka kwalifikacyjna 20 PLN, a kupon promocyjny musi być rozliczony jako wygrany do godziny 23.59 w dniu 12.12.2020.

W tym przypadku nie kwalifikują się zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia.

Bonus w STS. Ile można zdobyć 12 grudnia (sobota)?

Łączna pula nagród bonusowych w najnowszej promocji marki STS to 10 000 złotych. Kwota ta podzielona zostanie na równe części i rozdzielona pomiędzy wszystkich graczy, którym udało się trafić kupon kwalifikacyjny. Można na poczet oferty zagrać dowolną liczbę kuponów, ale tylko 5 z nich pozwala na zdobycie bonusów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wszystkie bonusowe środki powinny zostać przyznane na konta do 13 grudnia. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości można udać się do supportu STS, który dostępny jest, między innymi, na czacie bukmacherskim.

Joshua – Pulew typy bukmacherskie. Na kogo postawić, jakie kursy?

Co nikogo szczególnie nie powinno dziwić, w sieci można już znaleźć przygotowane na walkę Joshua – Pulew typy. Co obstawia się najczęściej, kto jest faworytem do zwycięstwa?

Joshua - Pulev obstawianie online
Joshua – Pulev obstawianie online

Mało kto wierzy w Bułgara i to, że może sięgnąć po pasy mistrzowskie. Kursy na Pulewa pozwalają na zarobienie nawet 900 złotych przy stawce 100 zł. W przypadku aktualnego mistrza obstawianie na samo zwycięstwo jest nieopłacalne.

Obstawiający boks raczej wątpią w to, by obaj pięściarze powalczyli we wszystkich zaplanowanych rundach. Prawdopodobne jest to, iż Brytyjczyk wygra przez nokaut maksymalnie w 10 rundzie.

Kuszące wydają się być kursy na to, że Joshua wygra na punkty. 4.35 na tego zawodnika oznacza, że każde postawione 100 złotych to 382 złote wygranej!

Jeżeli chcemy sprawdzić aktualne notowania na walkę Joshua – Pulev oraz inne pojedynki zaplanowane na 12 grudnia (w tym występ Mariusza Wacha), możemy to zrobić w dowolnym momencie na www.STS.pl.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image