Reprezentacja Polski zmierzy się w niedzielę z Włochami, a gracze bukmachera Milenium mogą skorzystać z promocji na zwrot 20 PLN w przypadku przegranego kuponu!

Zwrot 20 PLN na Polska - Włochy w Milenium!
Zwrot 20 PLN na Polska – Włochy w Milenium!

Aby zakwalifikować się do tej oferty, należy postawić w dniu 14 października na stronie www.Milenium.pl co najmniej 40 PLN. Kwota może być zagrana jednorazowo lub w kilku, kilkunastu mniejszych kuponach.

Zwrot przyznawany jest tylko i wyłącznie w przypadku kuponu postawionego za 20 PLN z meczem Polska-Włochy. Przypominamy, że cashback dostępny jest jedynie przy porażce w pierwszym kuponie zagranym zgodnie z zasadami kwalifikacyjnymi.

Na jedno konto można otrzymać tylko jeden zwrot.

Osoby, które jeszcze nie są graczami Milenium, a chciałyby zarejestrować się u tego bukmachera, mogą założyć profil w każdej wolnej chwili. Przypominamy, iż nadal aktywny jest specjalny Milenium kod bonusowy, który uprawnia do dodatkowych korzyści!

Milenium kursy na polska włochy

Podobne jak w przypadku innych bukmacherów, w Milenium uważa się, że to Włosi są faworytami do zwycięstwa. Kurs na Biało-Czerwonych wynosi 2.80, za remis płaci się 3.05, natomiast triumf gospodarzy to 2.60.

Szczegóły dotyczące niedzielnej akcji promocyjnej znajdziecie w oficjalnym portalu bukmacherskim Milenium. W przypadku wątpliwości można skorzystać z formularza kontaktowego z Biurem Obsługi Klienta.

Zakłady w punktach stacjonarnych nie są brane pod uwagę!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu