Kilka dni temu spółka Cherry uruchomiła zakłady online dla swoich graczy w Polsce, pod marką PZBuk. Dziś trochę więcej informacji na ten temat.

PZBuk można przetłumaczyć jako „Polski bukmacher”, który Cherry podaje zgodnie z nazwami różnych dużych związków sportowych w Polsce. Operator zaoferuje pełen serwis bukmacherski na szeroki wachlarz sportów, z wszystkimi operacjami zaprojektowanymi dla polskich konsumentów.

Tylko 10 firm posiada licencje na zakłady sportowe online w Polsce: Fortuna, LV Bet, STS, Totolotek, E-Toto, forBET, Totalbet, Milenium i niedawno zezwolenie otrzymała spółka BEM Operations Limited, która najprawdopodobniej wystartuje pod marką BetClic.

Anders Antonsson, który kieruje relacjami inwestorskimi i komunikacją w Cherry, powiedział, że polska premiera jest „strategicznie ważna” ze względu na małą liczbę licencjonowanych operatorów oferujących zakłady bukmacherskie.

„Uważamy naszą polską markę za strategicznie ważną, ponieważ rynek polski jest rynkiem regulowanym i jesteśmy jednym z operatorów z ograniczonej liczby, którzy mogą oferować zakłady sportowe w kraju o populacji powyżej 38 milionów. Mamy nadzieję, że PZBuk.pl będzie miał podobny rozwój, jak inne nasze marki wprowadzone w 2018 roku. Snabbare.com, Hajper.com i Nopeampi.com odniosły sukces.” – powiedział Antonsson.

________________________________________________________________________TCherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu