Cherry o PZBuk

Kilka dni temu spółka Cherry uruchomiła zakłady online dla swoich graczy w Polsce, pod marką PZBuk. Dziś trochę więcej informacji na ten temat.

PZBuk można przetłumaczyć jako “Polski bukmacher”, który Cherry podaje zgodnie z nazwami różnych dużych związków sportowych w Polsce. Operator zaoferuje pełen serwis bukmacherski na szeroki wachlarz sportów, z wszystkimi operacjami zaprojektowanymi dla polskich konsumentów.

Tylko 10 firm posiada licencje na zakłady sportowe online w Polsce: Fortuna, LV Bet, STS, Totolotek, E-Toto, forBET, Totalbet, Milenium i niedawno zezwolenie otrzymała spółka BEM Operations Limited, która najprawdopodobniej wystartuje pod marką BetClic.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Anders Antonsson, który kieruje relacjami inwestorskimi i komunikacją w Cherry, powiedział, że polska premiera jest “strategicznie ważna” ze względu na małą liczbę licencjonowanych operatorów oferujących zakłady bukmacherskie.

“Uważamy naszą polską markę za strategicznie ważną, ponieważ rynek polski jest rynkiem regulowanym i jesteśmy jednym z operatorów z ograniczonej liczby, którzy mogą oferować zakłady sportowe w kraju o populacji powyżej 38 milionów. Mamy nadzieję, że PZBuk.pl będzie miał podobny rozwój, jak inne nasze marki wprowadzone w 2018 roku. Snabbare.com, Hajper.com i Nopeampi.com odniosły sukces.” – powiedział Antonsson.

________________________________________________________________________TCherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close