Keno losowania online. Jak grać? Co 4 minuty szansa na 2.000.000 PLN!

Lotto przez internet to także Keno. Losowania online tej gry odbywają się co 4 minuty, a do zdobycia w każdym z nich jest nawet 2.000.000 PLN! Jak można grać?

Keno losowania online. Jak grać? Co 4 minuty szansa na 2.000.000 PLN!
Keno losowania online. Jak grać? Co 4 minuty szansa na 2.000.000 PLN!

Granie w Lotto w internecie – Keno też dostępne!

Mimo że niektórzy podchodzili do samego projektu bardzo sceptycznie, a innym wydawało się, że w ogóle on nie powstanie, Lotto przez internet radzi sobie coraz lepiej i cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem graczy.

Najpopularniejsze produkcje Totalizatora Sportowego to nadal te gry, gdzie do zdobycia są wielomilionowe wygrane – Euro Jackpot, Lotto i tym podobne. Nieco później do oferty dołączyło Keno – popularna gra, w której losowania odbywają się często, a wygrane potrafią zadowolić nawet najbardziej wymagających.

legalny bukmacher betclic bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback – Kod promocyjny: KOD510

Co to jest Keno? To międzynarodowy odpowiednik dawnego Multilotka. Gracz wybiera liczby z grona 1-70, a następnie gra za 2 złote lub powiększa stawkę, by pomnożyć też ewentualną wygraną.

Największą zaletą tej gry jest to, że nie ma dnia, by nie można było spróbować w niej swojego szczęścia. Zasady z kolei są tak proste, iż wystarczy chwila, by sobie je ułożyć w głowie.

Keno online. O której najbliższe losowanie?

Nie jest trudno w sieci znaleźć informację, że Keno oferuje losowania co 4 minuty. Dobrze jednak wiedzieć, kiedy następuje pierwsze losowanie, a kiedy ostatnie. W ten sposób wiemy, kiedy losowanie Keno i czy zdążymy jeszcze na nie postawić.

W porównaniu z innymi grami Lotto, Keno online wypada naprawdę nieźle jeśli chodzi o częstotliwość losowań. Tym bardziej, że potencjalne wygrane również są bardzo duże – gracz już za najniższą stawkę może zgarnąć nawet 100.000 PLN!

Losowanie numer jeden Keno każdego dnia odbywa się o godzinie 6:34. Ostatnie natomiast ma miejsce o 23:54. Przerwa, jak nie jest trudno policzyć, trwa raptem parę godzin – nikomu szczególnie nie powinno to przeszkadzać!

keno kiedy losowanie?
Keno online kiedy losowanie?

Keno przez internet. Losowania online i wygrane co 4 minuty!

Największą zaletą Keno przez internet jest to, że losowania odbywają się co 4 minuty i już o tym wiecie. Ale czy to już wszystko co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Absolutnie nie, a nasz wpis jest na to najlepszym dowodem.

Portal Lotto online oferuje możliwość oglądania animacji losowań Keno. Minusem jest to, że nie dotyczy to zakładów live, a jedynie historycznych losowań. Prawdopodobnie zmieni się to za jakiś czas, chociaż nie można dokładnie napisać, kiedy.

Poniżej pokazujemy screen, na którym widać, jak wyglądają losowania Keno online. Wszystko wygląda przejrzyście, a liczby są na tyle duże, że bez problemu odczytają je nawet osoby starsze, mające już nieco większe problemy ze wzrokiem.

Tak wygląda losowanie Keno w internecie
Tak wygląda losowanie Keno w internecie

Keno wygrane. Ile można na tym zarobić?

Ile dokładnie można zdobyć? Keno online to wygrane w głównej mierze uzależnione od kwoty zainwestowanej przez gracza. Jest więc nieco inaczej, niż w tradycyjnych projektach TS.

Maksymalna wygrana Keno wynosi 2.000.000 złotych, ale mamy tutaj do czynienia także z mniejszymi kwotami. Na każde losowanie można wybierać własne liczby albo też zdecydować się na zakład Chybił Trafił.

Będziemy informować o kolejnych nowościach, jakie pojawią się w portalu Lotto online. Bądźcie z nami na bieżąco – zapiszcie się do naszych powiadomień! 🙂


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close