Lotto online. W jaki sposób grać? Ile można wygrać? Czy to legalne?

Lotto online cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. W jaki sposób można grać i wygrywać kumulacje bez wychodzenia z domu albo po prostu z poziomu telefonu? Dobrze jest przeczytać poradnik krok po kroku o wszystkim, co istotne w tej sprawie!

Lotto online. W jaki sposób grać? Ile można wygrać? Czy to legalne?

Lotto granie przez internet

Totalizator Sportowy to w Polsce marka z ogromnymi tradycjami, a także możliwościami. To ona ma w naszym kraju na wyłączność zgodę na to, by prowadzić legalne kasyno online, a jakby tego było mało – jako jedyna organizuje zakłady na wyścigi konne.

Chociaż podane przez nas wyżej produkty cieszą się dużym zainteresowaniem, żaden z nich nie jest w stanie nawet zagrozić mocnej pozycji Lotto online. To właśnie ta usługa jest wśród Polaków najpopularniejsza i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie.

Jak grać w Lotto przez internet? Czy to jest trudne i czy poradzi sobie z tym każdy? Dobrze jest poznać odpowiedzi na wiele z tego rodzaju pytań. Tym bardziej, że Totolotek w internecie jest naprawdę popularny, a ciągle sporo osób nie chce nawet go spróbować z obawy przed nieznanym.

Gry lotto przez internet
Gry lotto przez internet

Jak postawić kupon Totolotka online?

Na pewno nie trzeba martwić się o to, czy Lotto online jest legalne. Z tym nie ma najmniejszych wątpliwości – Totalizator Sportowy działa zgodnie z polskim prawem. Obstawianie na jego stronie nie grozi jakimikolwiek przykrymi konsekwencjami. Co by nie mówić, w dzisiejszych czasach wiele osób obawia się przede wszystkim właśnie tego.

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

💰 Tak obstawia się w Lotto. ZOBACZ VIDEO: 💰

Zwykło się mówić, iż jest to Totolotek online, ale ta nazwa uważana jest po prostu za zwyczajową. Znacznie prawidłowej mówi się Lotto i tego się trzymajmy. Oczywiście, nikt nie broni nam nazywać rzeczy tak, jak mamy tylko na to ochotę. My jednak nie możemy tak robić, by nikt nie osądził nas za brak profesjonalizmu.

Ile można wygrać w Lotto w internecie? Dokładnie tyle samo, co w przypadku tradycyjnych zakładów dokonywanych w kolekturach. Nie ma najmniejszego znaczenia, w jaki sposób postawisz swój kupon – w internecie czy stacjonarnie.

Wysokie wygrane Lotto
Wysokie wygrane Lotto

Marka Lotto nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za granie w internecie. Dzięki temu obstawianie jest nie tylko legalne i wygodne, ale też nic nas nie kosztuje (poza wniesioną stawką, oczywiście).

Jak grać w Lotto w internecie?
⬇️⬇️⬇️

  1. Oficjalna strona to Gry.Lotto.pl
  2. Logujemy się na swoje konto albo zakładamy je w kilka chwil
  3. Wybieramy grę oraz typujemy liczby
  4. Płacimy i gotowe! 🙂

Trzeba mieć na uwadze, że tylko na stronie podanej powyżej możliwe jest legalne granie w Lotto przez internet. Żadna inna forma nie jest zgodna z polskim prawem!

Nie dajcie się nabrać na strony, które oferują pośrednictwo w różnego rodzaju grach liczbowych. Często oferują one “darmowe” kupony na start i tak dalej, ale nie ma to nic wspólnego z Totalizatorem Sportowym, a już na pewno nie można powiedzieć, by było to legalne działanie.

Gry Lotto online

Lotto kiedy losowania?
Lotto kiedy losowania?

Jeżeli chcemy mieć pewność, że nie łamiemy prawa, zawsze musimy zwracać uwagę na to, kto jest właścicielem strony, na jakiej się znajdujemy. W przypadku Lotto zawsze jest to Totalizator Sportowy. Na pewno nie dziwne spółki mające swoje siedziby w rajach podatkowych jak Cypr, Malta i tym podobne.

Jakie gry Lotto online znaleźć można na stronie Totalizatora? Wybór nie wszystkich może zadowolić, ale na pewno nie da się powiedzieć, iż jest wyjątkowo mały albo tylko dla osób, które mają niewielkie wymagania.

Każdy może na stronie Lotto postawić na starego “Dużego Lotka”, a także zdecydować się na postawienie kuponu w Multi Multi, Euro Jackpot czy Mini Lotto.

Lotto, czyli dawny Duży Lotek. Jak grać online:

1. Wybierz 6 z 49 liczb Na zakładzie może się znaleźć do 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 PLN.

2. Graj z Plusem. Dodanie tej opcji to 1 PLN.

3. Graj na wiele losowań albo subskrybuj kupon

4. Potwierdź zakup

Każdy rodzaj losowania ma swoje wady i zalety. W niektórych wygrywa się mniej, ale za to częściej padają rozstrzygnięcia, natomiast są też takie loterie, w których padają ogromne kwoty, ale trafienie ich jest naprawdę trudne.

Lotto strona do stawiania kuponów
Lotto strona do stawiania kuponów

Wszyscy, którzy dobrze przeczytali ten wpis, na pewno już wiedzą, iż granie w Lotto w internecie jest legalne. Mają też świadomość, że mogą postawić wiele zakładów i zrobić to wygodnie nawet na telefonie. Napisaliśmy też stronę, która jako jedyna może oferować usługi Totalizatora i z której zawsze trzeba korzystać, gdy chce się zagrać w “Totka”.

Zdrapki i nie tylko. Nowości na Gry.Lotto.pl!

Na pewno Lotto w internecie będzie się jeszcze zmieniało. Liczymy na to, iż wkrótce pojawi się jeszcze więcej opcji na stronie Totalizatora, a sama gra będzie jeszcze ciekawsza.

Ciekawą opcją na pewno byłby zdrapki Lotto online. Problem w tym, że na ten moment nie wydaje się, by były one w planach. A szkoda, bo przecież wiele zagranicznych portali oferuje takie produkty i one także cieszą się bardzo dużą popularnością!

totolotek bonus bez wpłaty
totolotek bonus bez wpłaty

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close