Bukmacher BetClic od końca września 2018 roku posiada licencję Ministerstwa Finansów, a mimo to polska strona tej marki ciągle nie jest dostępna. Kiedy możemy spodziewać się jakichś zmian w tej sprawie?

Kiedy ruszy polska strona BetClic?
Kiedy ruszy polska strona BetClic?

BetClic w Polsce legalnie

Zakłady Bukmacherskie BetClic to bez wątpienia jeden z projektów, na które czeka wielu typerów z naszego kraju. Otrzymanie licencji przez tę firmę było niemałym zaskoczeniem w branży, jednak chyba jeszcze większym jest to, co ma miejsce od końca września.

BetClic dość szybko zaktualizował swoją polską domenę, informując o tym, że wkrótce powróci na nasz rynek z ofertą zgodną z prawem. Niestety, od ostatnich zmian minęło już sporo czasu, a konkretów nadal brak.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Wiele osób wytykało bukmacherowi, że mimo swoich zapewnień o wyjściu z szarej strefy, nadal pozwalał polskim graczom na logowanie się na konta na zagranicznej wersji portalu. Jakiś czas temu rozwiązano ten problem, a obecnie wchodząc na stronę BetClic lub jego inne zagraniczne domeny, widzimy następujący komunikat:

BetClic Polska. Strona główna
BetClic Polska. Strona główna

Licencja BetClic 2019

Kiedy BetClic Polska rzeczywiście zadebiutuje w kraju nad Wisłą? Trzeba przyznać, że ponad kwartał na wdrożenie projektu to dość długo jak na markę, która jest znana w branży i nie ma problemów z deficytem kompetentnych pracowników.

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że już wkrótce (czerwiec 2019) bukmacher ogłosi konkretne informacje, czyli dokładną datę startu. Na pewno możemy być spokojni o to, że w końcu wystartuje ze swoją ofertą. Ci, którzy do tej pory korzystali z jego usług, nie muszą też w żaden sposób martwić się o wpłacone pieniądze.

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Tak, można grać u bukmachera Betclic całkowicie legalnie. Firma posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 510 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu.

Aktualny kod promocyjny to KOD510. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 510 złotych.

Oczywiście! Aplikacja mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.