Kiedy ruszy polska strona BetClic?

Bukmacher BetClic od końca września 2018 roku posiada licencję Ministerstwa Finansów, a mimo to polska strona tej marki ciągle nie jest dostępna. Kiedy możemy spodziewać się jakichś zmian w tej sprawie?

Kiedy ruszy polska strona BetClic?
Kiedy ruszy polska strona BetClic?

BetClic w Polsce legalnie

Zakłady Bukmacherskie BetClic to bez wątpienia jeden z projektów, na które czeka wielu typerów z naszego kraju. Otrzymanie licencji przez tę firmę było niemałym zaskoczeniem w branży, jednak chyba jeszcze większym jest to, co ma miejsce od końca września.

BetClic dość szybko zaktualizował swoją polską domenę, informując o tym, że wkrótce powróci na nasz rynek z ofertą zgodną z prawem. Niestety, od ostatnich zmian minęło już sporo czasu, a konkretów nadal brak.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

https://blogbukmacherski.pl/ranking-bukmacherow-2019/

Wiele osób wytykało bukmacherowi, że mimo swoich zapewnień o wyjściu z szarej strefy, nadal pozwalał polskim graczom na logowanie się na konta na zagranicznej wersji portalu. Jakiś czas temu rozwiązano ten problem, a obecnie wchodząc na stronę BetClic lub jego inne zagraniczne domeny, widzimy następujący komunikat:

BetClic Polska. Strona główna
BetClic Polska. Strona główna

Licencja BetClic 2019

Kiedy BetClic Polska rzeczywiście zadebiutuje w kraju nad Wisłą? Trzeba przyznać, że ponad kwartał na wdrożenie projektu to dość długo jak na markę, która jest znana w branży i nie ma problemów z deficytem kompetentnych pracowników.

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że już wkrótce (czerwiec 2019) bukmacher ogłosi konkretne informacje, czyli dokładną datę startu. Na pewno możemy być spokojni o to, że w końcu wystartuje ze swoją ofertą. Ci, którzy do tej pory korzystali z jego usług, nie muszą też w żaden sposób martwić się o wpłacone pieniądze.

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Tak, można grać u bukmachera Betclic całkowicie legalnie. Firma posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 550 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu. Żeby go otrzymać należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny "KOD550".

Aktualny kod promocyjny to KOD550. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 550 złotych.

Oczywiście! Aplikacja mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close