Bukmacher BetClic od końca września 2018 roku posiada licencję Ministerstwa Finansów, a mimo to polska strona tej marki ciągle nie jest dostępna. Kiedy możemy spodziewać się jakichś zmian w tej sprawie?

Kiedy ruszy polska strona BetClic?
Kiedy ruszy polska strona BetClic?

BetClic w Polsce legalnie

Zakłady Bukmacherskie BetClic to bez wątpienia jeden z projektów, na które czeka wielu typerów z naszego kraju. Otrzymanie licencji przez tę firmę było niemałym zaskoczeniem w branży, jednak chyba jeszcze większym jest to, co ma miejsce od końca września.

BetClic dość szybko zaktualizował swoją polską domenę, informując o tym, że wkrótce powróci na nasz rynek z ofertą zgodną z prawem. Niestety, od ostatnich zmian minęło już sporo czasu, a konkretów nadal brak.

Wiele osób wytykało bukmacherowi, że mimo swoich zapewnień o wyjściu z szarej strefy, nadal pozwalał polskim graczom na logowanie się na konta na zagranicznej wersji portalu. Jakiś czas temu rozwiązano ten problem, a obecnie wchodząc na stronę BetClic lub jego inne zagraniczne domeny, widzimy następujący komunikat:

BetClic Polska. Strona główna
BetClic Polska. Strona główna

Licencja BetClic 2019

Kiedy BetClic Polska rzeczywiście zadebiutuje w kraju nad Wisłą? Trzeba przyznać, że ponad kwartał na wdrożenie projektu to dość długo jak na markę, która jest znana w branży i nie ma problemów z deficytem kompetentnych pracowników.

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że już wkrótce (czerwiec 2019) bukmacher ogłosi konkretne informacje, czyli dokładną datę startu. Na pewno możemy być spokojni o to, że w końcu wystartuje ze swoją ofertą. Ci, którzy do tej pory korzystali z jego usług, nie muszą też w żaden sposób martwić się o wpłacone pieniądze.

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kiedy ruszy polska strona BetClic?
5 (100%) 3 vote[s]
bonusy bez depozytu