Mniejszy podatek na niedzielny mecz!

Typując mecz Polska – Kolumbia, który odbędzie się już w tę niedzielę, gracze zapłacą w LV BET podatek obniżony aż o 6 procent! To oznacza jeszcze wyższe wygrane i lepsze emocje!

Mniejszy podatek na niedzielny mecz!
Mniejszy podatek na niedzielny mecz!

Promocja przygotowana jest tylko dla osób, które są zarejestrowane na www.LvBET.pl. Jeżeli jeszcze nie masz konta, możesz je założyć, korzystając z LV BET kod promocyjny!

Obniżony podatek jest dostępny dla graczy tylko i wyłącznie 24 czerwca w godzinach 18.00 – 20.00. Również zakłady na inne spotkania mundialowe stawiane w tym czasie objęte są promocją.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Akcja LV BET obejmuje jedynie zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze. W przypadku kuponów KOMBI podatek obniżony będzie jedynie w typach na mecze MŚ 2018.

Każdy uczestnik promocji może skorzystać z obniżonego podatku więcej niż jeden raz w okresie objętym tą ofertą!

Typy na Polska Kolumbia
Typy na Polska Kolumbia

Polacy nie są faworytem starcia z Kolumbią, ale na tych mistrzostwach już niejednokrotnie zdarzały się niespodzianki. Kto zwycięży w niedzielę? Aktualne typy na grupę H nie wróżą Biało-Czerwonym sukcesu, ale dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe!

Polska – Kolumbia stream ONLINE

Mecz Polska – Kolumbia odbędzie się w dniu 24 czerwca o godzinie 20. To spotkanie będzie można obejrzeć na żywo w internecie, zarówno w Polsce jak i za granicą, na streamie dostępnym TUTAJ!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image