Konkurs bukmacherski na Ligę Mistrzów i Europy. 500 PLN bonusu!

Bukmacher LvBET w dniach 13-15 lutego organizuje konkurs typerski na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Weź udział w zabawie i stań przed szansą zdobycia nawet 500 PLN bonusu pieniężnego! 

Konkurs bukmacherski na Ligę Mistrzów i Europy. 500 PLN bonusu!

Liga typerów na LM i LE

Liga typerów od LvBET to zabawa oparta na prostych zasadach. Trwa zaledwie trzy dni, a organizatorzy dla najlepszych przygotowali aż pięć nagród, z czego najmniejsza wynosi tylko nieco mniej niż 100 PLN.

W ramach oferty brane są pod uwagę wygrane z kuponów KOMBI z wtorkowymi, środowymi oraz czwartkowymi spotkaniami europejskich pucharów w piłce nożnej. Każdy kupon promocyjny musi być postawiony za minimum 20 PLN brutto!

darmowy freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS 27 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Jak zakwalifikować się do promocji:

 • Postaw kupon w dniach 13-15 lutego
 • Zagraj za minimum 20 PLN
 • Tylko kupony KOMBI
 • Wygrywają typerzy z najwyższymi wygranymi!

Maksymalnie w ramach oferty LvBET można wygrać 500 PLN, to znacznie więcej, niż we wtorkowej promocji bukmachera Fortuna!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w LvBET, możesz założyć je w następujący sposób i otrzymać dzięki temu największy bonus powitalny na rynku:

 1. Oferta widoczna na stronie www.LvBET.pl
 2. Odbierz 20 PLN bez depozytu zupełnie za darmo!
 3. Dokonaj wpłaty i zgarnij nawet 1000 PLN na dalsze obstawianie!

Darmowy bonus w LvBET

Najlepsi uczestnicy oferty z okazji Ligi Mistrzów i Ligi Europy otrzymają środki pieniężne, które można wykorzystać, obstawiając kupony. Oto struktura wygranych, przewidziana w regulaminie konkursu:

 1. miejsce – 500 PLN
 2. miejsce – 250 PLN
 3. miejsce – 150 PLN
 4. miejsce – 100 PLN
 5. miejsce – 80 PLN

Każdy z typerów może maksymalnie otrzymać jedną nagrodę. Jeżeli zajmie co najmniej dwie lokaty w klasyfikacji generalnej, zgarnie premię przewidzianą za wyższe miejsce.

Liga Mistrzów bez podatku!

Gra u legalnych bukmacherów wiąże się z koniecznością płacenia podatków, jednak nie zawsze tak jest. Dowiedz się, gdzie i czy w ogóle możliwe jest obstawianie Ligi Mistrzów bez podatku!

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button