Bukmacher LvBET w dniach 13-15 lutego organizuje konkurs typerski na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Weź udział w zabawie i stań przed szansą zdobycia nawet 500 PLN bonusu pieniężnego! 

Konkurs bukmacherski na Ligę Mistrzów i Europy. 500 PLN bonusu!

Liga typerów na LM i LE

Liga typerów od LvBET to zabawa oparta na prostych zasadach. Trwa zaledwie trzy dni, a organizatorzy dla najlepszych przygotowali aż pięć nagród, z czego najmniejsza wynosi tylko nieco mniej niż 100 PLN.

W ramach oferty brane są pod uwagę wygrane z kuponów KOMBI z wtorkowymi, środowymi oraz czwartkowymi spotkaniami europejskich pucharów w piłce nożnej. Każdy kupon promocyjny musi być postawiony za minimum 20 PLN brutto!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

darmowy freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS 27 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Jak zakwalifikować się do promocji:

 • Postaw kupon w dniach 13-15 lutego
 • Zagraj za minimum 20 PLN
 • Tylko kupony KOMBI
 • Wygrywają typerzy z najwyższymi wygranymi!

Maksymalnie w ramach oferty LvBET można wygrać 500 PLN, to znacznie więcej, niż we wtorkowej promocji bukmachera Fortuna!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w LvBET, możesz założyć je w następujący sposób i otrzymać dzięki temu największy bonus powitalny na rynku:

 1. Oferta widoczna na stronie www.LvBET.pl
 2. Odbierz 20 PLN bez depozytu zupełnie za darmo!
 3. Dokonaj wpłaty i zgarnij nawet 1000 PLN na dalsze obstawianie!

Darmowy bonus w LvBET

Najlepsi uczestnicy oferty z okazji Ligi Mistrzów i Ligi Europy otrzymają środki pieniężne, które można wykorzystać, obstawiając kupony. Oto struktura wygranych, przewidziana w regulaminie konkursu:

 1. miejsce – 500 PLN
 2. miejsce – 250 PLN
 3. miejsce – 150 PLN
 4. miejsce – 100 PLN
 5. miejsce – 80 PLN

Każdy z typerów może maksymalnie otrzymać jedną nagrodę. Jeżeli zajmie co najmniej dwie lokaty w klasyfikacji generalnej, zgarnie premię przewidzianą za wyższe miejsce.

Liga Mistrzów bez podatku!

Gra u legalnych bukmacherów wiąże się z koniecznością płacenia podatków, jednak nie zawsze tak jest. Dowiedz się, gdzie i czy w ogóle możliwe jest obstawianie Ligi Mistrzów bez podatku!


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.