Dla jednego z graczy zarejestrowanych w Fortunie to będą naprawdę udane Walentynki. Bukmacher udostępnił kupon z wygraną wynoszącą ponad 30 tysięcy złotych! 

Wygrana ponad 30 tysięcy złotych w Fortuna Online!

Ekspert od piłki nożnej

Szczęśliwiec postawił 400 złotych na osiem zdarzeń. W jego kuponie znalazło się miejsce tylko dla meczów z piłki nożnej. Najwyższy kurs wynosił 3.65 i dotyczył wczorajszego meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem Turyn a Tottenhamem.

Do zdobycia ponad 30 tysięcy złotych przyczynili się także piłkarze Manchesteru City, którzy popisali się wczoraj bramkostrzelnością w starciu z FC Basel.

Łączny kurs wygranego kuponu wyniósł nieco ponad 85 złotych. Przy stawce wynoszącej 352 złotych po opodatkowaniu, wygrana wyniosła dokładnie 30 tysięcy 432 złote i 68 groszy!

wysoka wygrana bukmacherska

Fortuna Zakłady Bukmacherskie 2018

W ofercie Fortuny znaleźć można oferty ze wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych, a także niezwykle popularne w ostatnim czasie Wirtualne Sporty. Obecnie, na nowych graczy czego w tej firmie pakiet powitalny składający się z dwóch bonusów na start:

  • 100 PLN w postaci Zakładu Bez Ryzyka
  • 400 PLN bonusu za pierwszy depozyt bukmacherski

Aby skorzystać z promocji powitalnej, należy wejść na oficjalną stronę bukmachera Fortuna i wypełnić formularz rejestracyjny. Każdy z bonusów przyznawany jest w sposób automatyczny, zgodnie z regulaminem oferty.

Walentynki 2018 – promocje bukmacherskie

W Walentynki 2018 nie zabrakło promocji bukmacherskich w innych portalach branżowych. ForBET zwraca swoim użytkownikom koszty randki walentynkowej, a Totolotek nie pobiera podatku od wszystkich kuponów postawionych dzisiaj na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy.

Ciekawą ofertą ma dla graczy także Bukmacher LvBET, który w konkursie bukmacherskim ma dla najlepszego typera aż 500 PLN nagrody!


bonusy bez depozytu