Świąteczne promocje u bukmacherów. Co odebrać 4 grudnia?

Przed nami czwarty dzień kalendarzy adwentowych u legalnych, polskich bukmacherów. Jakie świąteczne promocje dostępne są 4 grudnia?

Świąteczne promocje u bukmacherów. Co odebrać 4 grudnia?
Świąteczne promocje u bukmacherów. Co odebrać 4 grudnia?

Zwrot na Puchar Polski w Forbet

Czas na kolejne pojedynki w Pucharze Polski! Wszyscy gracze, którzy postawią kupon z meczami z tych rozgrywek, za 59 PLN otrzymają od Forbet zwrot w przypadku ewentualnego niepowodzenia!

Oferta dostępna jest tylko w przypadku kupon z co najmniej 5 zdarzeniami. Kurs minimalny pojedynczego typu to 1.20, a całego – 2.50.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji, musisz posiadać darmowe konto na www.iForbet.pl!

Podwyższone wygrane na ME w LvBET!

Trwają mistrzostwa Europy piłkarek ręcznych. Jeżeli zagrasz na jakikolwiek mecz z tej imprezy, twoje wygrane wyniosą 14 procent więcej, niż na co dzień!

https://blogbukmacherski.pl/ranking-bukmacherow-grudzien-2018/

Tym razem oferta przygotowana przez LvBET dostępna jest nie tylko w samej aplikacji mobilnej, ale również na stronie bukmachera oraz jej wersji przenośnej.

Oferta specjalna dostępna tylko dla osób zarejestrowanych na www.LvBET.pl!

50% do 50 PLN w Etoto

Chcesz postawić kupon na dzisiejsze mecze? To dobry moment na wpłatę środków na konto bukmacherskie Etoto. Tylko dzisiaj przy depozycie co najmniej 20 PLN otrzymasz premię w wysokości 50% wpłaconej sumy!

Dodatkowe środki pojawiają się na kontach uczestników promocji automatycznie. Nie jest wymagany żaden specjalny kod bonusowy!

Aby skorzystać z promocji, musisz posiadać darmowe konto na www.Etoto.pl!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close