Jakie promocje bukmacherskie przygotowały dla nas na dzisiaj Etoto, Forbet oraz LvBET w swoich kalendarzach adwentowych? Sprawdzamy i dajemy wam znać!

Promocje bukmacherskie na dziś - 5 grudnia (środa)
Promocje bukmacherskie na dziś – 5 grudnia (środa)

Freebet 25 PLN w Etoto

Legalny bukmacher Etoto ma dla graczy 25 PLN w formie freebetu. Jakie warunki należy spełnić, by odebrać ten prezent? Wystarczy postawić kupon wielokrotny za co najmniej 50 PLN. Oferta dostępna jest tylko dla osób, które nie trafią promocyjnego kuponu.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Etoto, nadal możesz skorzystać z premii 20 PLN bez depozytu. Wystarczy w tym celu wpisać podczas rejestracji kod bonusowy „ETOTO20FREE„.

Darmowe konto otworzysz na www.Etoto.pl!

Bonus na Manchester – Arsenal 

13. legalny bukmacher w Polsce to Typiko!

Już dzisiaj wieczorem czeka nas prawdziwy angielski szlagier. Jeżeli zagrasz kupon za 82 PLN lub 96 PLN z typem na to spotkanie, otrzymasz przygotowany bonus przez Forbet w przypadku wystąpienia następujących scenariuszy:

  • J. Mourinho zostanie odesłany przez sędziego na trybun= 50 PLN
  • Mecz zakończy się wynikiem 0-0= 100 PLN
  • Manchester United strzeli bramkę w doliczonym czasie gry drugiej połowy= 50 PLN
  • P.-E. Aubameyang strzeli bramkę =25 PLN

Kod promocyjny „BETONLINE” dostępny jest na www.iForbet.pl!

Większe wygrane na CS:GO w LvBET

Obstawianie CS:GO to bardzo popularne zajęcie wśród typerów. Ci, którzy lubią esport na pewno ucieszą się z faktu, że dzisiaj w LvBET można odebrać wygrane większe aż o 14% procent! Warunek jest prosty – należy postawić na dowolne zdarzenie z imprezy ESL PRO League Season 8 Finals!

Nie masz konta w LvBET? Pamiętaj, że dostępny jest kod „BETONLINE” na www.LvBET.pl!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu