KSW 45 i UFC 229. Do 100 PLN w Fortunie!

KSW 45 na Wembley, a do tego gala UFC 229 w Las Vegas – w ten weekend w świecie MMA będzie działo się naprawdę sporo! A żeby walki w oktagonie oglądało się jeszcze lepiej, Fortuna przygotowała promocję dla swoich graczy!

KSW 45 i UFC 229. Do 100 PLN w Fortunie!

Typowanie KSW 45 od wielu dni, a może nawet i tygodni, elektryzuje miłośników bukmacherki i sportów walki. Freak fight z udziałem Popka, pojedynek Janikowskiego z Materlą i Karol Bedorf walczący o pas wagi ciężkiej – emocji na pewno nie zabraknie, a to wszystko na słynnym Wembley w Londynie.

KSW 45 online – OGLĄDAJ!

Jakby tego było mało, w nocy czeka nas ciekawe wydarzenie MMA za oceanem. Podczas UFC 229 w Las Vegas w akcji zobaczymy, między innymi, Conora McGregora, który zmierzy się z Chabibem Nurmagomiedowem!

Bukmacher Fortuna przygotował na weekend z MMA ofertę specjalną, w ramach której można zgarnąć nawet 100 PLN bonusu. Wysokość doładowania promocyjnego zależy od wartości stawki kuponu kwalifikującego się do zabawy.

  • 10-50 PLN – bonus 20 PLN
  • 51 PLN-100 PLN – bonus 50 PLN
  • Powyżej 100 PLN – bonus 100 PLN!

Co zrobić, by wziąć udział w promocji? Należy postawić kupon z co najmniej jednym zdarzeniem związanym z UFC 229 bądź KSW 45. W przypadku wygranego kuponu (kurs ogólny co najmniej 2,00!) można otrzymać jeden z podanych wyżej bonusów. Na jedno konto przypada maksymalnie jedna premia!

Let’s get ready to rumble! :)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button