Jesienny prezent od LvBET. 200 PLN dla wszystkich!

Bukmacher LvBET na początek jesieni przygotował bonus dla wszystkich swoich graczy. Sprawdźcie, w jaki sposób można odebrać prezent w wysokości 200 PLN!

Jesienny prezent od LvBET. 200 PLN dla wszystkich!
Jesienny prezent od LvBET. 200 PLN dla wszystkich!

Tylko osoby, które są zarejestrowane na www.LvBET.pl mają prawo do skorzystania z tej oferty. Jeżeli nie masz konta, pamiętaj, że cały czas możesz wpisać LvBET kod promocyjny!

W ramach jesiennej promocji każdy gracz otrzymuje bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”. Maksymalnie można zgarnąć 200 PLN!

Tylko depozyty w wysokości 25 PLN lub więcej brane są pod uwagę. Przy dokonywaniu wpłaty należy pamiętać o tym, by wyrazić chęć skorzystania z “Bonusu do 200 PLN”, który powinien być widoczny na koncie gracza.

Dodatkowe środki powinny pojawić się na kontach odpowiednich osób do 8 października do godziny 23.59!

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

obstawianie w lvbet
obstawianie w lvbet

Bonus na obstawianie może w najbliższych dniach bardzo się przydać. Czeka nas KSW 45, kolejne potyczki ligowe w Europie i wiele, wiele więcej!

Jeżeli chcesz zgarnąć maksymalną kwotę bonusu przygotowanego w tej promocji, wystarczy, że zdeponujesz na swoje konto bukmacherskie 400 PLN!

Uwaga! Trzeba mieć w swojej historii dokonaną przynajmniej jedną wpłatę, by odebrać jesienną premię do 200 PLN!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close