Kto liderem Ekstraklasy 1 września? Kto odgadnie, dostanie nawet 50 tys. złotych!

Ekstraklasa potrafi zaskoczyć, ale można też pewne rzeczy w niej przewidzieć. Kto będzie liderem 1 września? Dla tych, którzy prawidłowo odgadną, bukmacher Betfan przygotował aż 50.000 złotych!

Kto liderem Ekstraklasy 1 września? Kto odgadnie, dostanie nawet 50 tys. złotych!
Kto liderem Ekstraklasy 1 września? Kto odgadnie, dostanie nawet 50 tys. złotych!

Startuje nowy sezon Ekstraklasy. Dla kogo mistrzostwo kraju?

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że wielu kibiców piłkarskich w naszym kraju zaznaczyło sobie w kalendarzu dzień 15 lipca. To właśnie w ten piątek rozpocznie się nowy sezon rozgrywek Ekstraklasy. Walka o mistrzostwo kraju zapowiada się ciekawiej, niż zwykle, ponieważ pretendentów jest kilku, a szanse mocno wyrównane.

Początki sezonu to jednak specyficzny okres, podczas którego kluby grające w pucharach krajowe podwórko nieco odpuszczają. Daje to szanse innym ekipom na gromadzenie punktów i wspominanie się w tabeli. Jeżeli ktoś uważa, że jest w stanie przewidzieć scenariusz, jaki będzie miał miejsce latem, może na stronie www.Betfan.pl powalczyć nawet o 50.000 złotych!

STS bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE
STS bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE

Królowie lata Ekstraklasy, czyli wrześniowy „majster” warty duże pieniądze!

Można przejrzeć dowolny ranking bukmacherów online, by dojść do wniosku, że nigdzie nie ma kursów, które pozwalałby zarobić nawet 50.000 złotych przy typowaniu na mistrza lata w Ekstraklasie. Tymczasem w Betfan oferuje się właśnie takie pieniądze, a to wszystko za wskazanie ekipy, która na dzień 1 września będzie liderem polskiej najwyższej klasy rozgrywkowej.

Aby skorzystać z tej oferty specjalnej, należy postawić kupon SOLO za dokładnie 18 zł na tak zwanego króla lata. Zakłady znaleźć można w specjalnym dziale, a kurs na każdy zespół jest taki sam i wynosi 1.15.

Każdy, kto prawidłowo wytypuje, uprawniony jest do otrzymania części z puli wynoszącej aż 50.000 złotych. Jeden gracz może zagrać maksymalnie jeden kupon. W przypadku postawienia kilku liczy się tylko i wyłącznie ten postawiony na samym początku.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warunki kwalifikacyjne w pigułce:

  1. Zalogowanie się na www.Betfan.pl
  2. Postawienie za 18 zł kuponu z typem na to, kto będzie liderem Ekstraklasy 1 września
  3. Tyko zakład SOLO ze wskazaniem na jedną drużynę
  4. W razie trafienia do odebrania freebet z puli wynoszącej 50.000 złotych

Bunus bukmacher Betfan przyznaje w postaci darmowego zakładu, który może być wykorzystany na obstawianie dowolnych zakładów z oferty internetowej. Jeden gracz może otrzymać tylko i wyłącznie pojedynczą premię.

Nowi klienci mają więcej – aż 1600 zł na start!

Betfan cashback. Kod promocyjny "BETONLINE" - 1600 PLN na obstawianie!
Betfan cashback. Kod promocyjny „BETONLINE” – 1600 PLN na obstawianie!

Dla nowo zarejestrowanych przygotował bukmacher Betfan cashback w wysokości 600 zł. To możliwość zgarnięcia zwrotu na wypadek przegranej w pierwszym kuponie. Aby odebrać tę premię, należy wpisać przy rejestracji kod promocyjny „BETONLINE„.

Co więcej, przy drugim depozycie w Betfan przyznawana jest premia 100% do 1000 zł. Tym samym łącznie można w tym miejscu zgarnąć nawet 1600 zł ekstra!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 132

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button