Kto wygra wybory? Klienci STS nie mają wątpliwości. Zobaczcie ostatnie dane przed ciszą wyborczą!

Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski – który z nich zostanie prezydentem Polski? Odpowiedź na to pytanie prawdopodobnie poznamy dopiero w nocy z niedzieli na poniedziałek. Wiadomo jednak, który z kandydatów ma większe szanse w oczach klientów STS. Zobaczcie ostatnie dane przed ciszą wyborczą!

Kto wygra wybory? Klienci STS nie mają wątpliwości. Zobaczcie ostatnie dane przed ciszą wyborczą!
Kto wygra wybory? Klienci STS nie mają wątpliwości. Zobaczcie ostatnie dane przed ciszą wyborczą!

Sondaże telewizyjne a kursy bukmacherskie

Telewizje cały czas prezentują ostatnie sondaże przed ciszą wyborczą. Wniosek z nich nasuwa się sam: w drugiej turze walka będzie toczyć się do samego końca, a szansę na zwycięstwo ma zarówno obecny prezydent, jak i jego kontrkandydat. Jak to ma się do przewidywań bukmacherów? Zupełnie inaczej, ale też i inaczej w ich przypadku liczone jest prawdopodobieństwo wygranych.

Kursy na Andrzeja Dudę w zakładach bukmacherskich online nie tylko nie wzrastają, ale przed ciszą wyborczą nawet spadają. Nie dzieje się tak dlatego, że właśnie kandydatowi PiS z dnia na dzień daje się większe szanse na zwycięstwo. Chodzi głównie o to, że właśnie na tego kandydata stawia się więcej pieniędzy. A skoro tak jest, bukmacher odbiera to jako znać, że właśnie obecnie urzędujący prezydent zbierze więcej głosów, a więcej obstawiających zarobi, a nie straci (bukmacher musi sobie wówczas “wyrównać” stratę na kursach na drugiego kandydata).

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Stan na 10 lipca na godzinę 18.35 wyglądał następująco:

  • Kurs na Andrzeja Dudę: 1.45
  • Kurs na Rafała Trzaskowskiego: 2.75

Trzaskowski wygrywa tylko w trzech województwach

Mateusz Juroszek, prezes bukmachera STS, opublikował na Twitterze grafikę pokazującą poparcie kandydatów na stanowisko prezydenta z podziałem na województwa. Jasno wynika z niej, że Andrzej Duda wygrywa w ogromnej części kraju. Co ciekawe, członek PiS wygrał nawet w województwie mazowieckim.

Oczywiście, nie musi to oznaczać, że właśnie Andrzej Duda będzie po niedzielnych wyborach miał powody do świętowania. W zasadzie w tym przypadku może wydarzyć się dosłownie wszystko, a decyzje obstawiających na www.STS.pl nie muszą mieć odzwierciedlenia w wynikach wyborów.

Obstawianie wyborów (podział na województwa)
Obstawianie wyborów (podział na województwa)

Gdzie obstawiać wyniki wyborów 2020?

Jeżeli chcemy obstawiać wyniki wyborów, możemy to zrobić tylko do rozpoczęcia ciszy wyborczej. Kursy bukmacherskie mogłoby dawać niektórym do zrozumienia, który z kandydatów jest bliższy zwycięstwa, a takie działanie jest niezgodne z prawem w trakcie głosowania czy na dzień przed nim.

Chcąc obstawiać swoje typy na wybory 2020, należy wejść na www.STS.pl i zarejestrować konto, wypełniając krótki formularz rejestracyjny. Aktywny kod promocyjny brzmi “BETONLINE“, a nowi gracze otrzymują dzięki niemu aż 29 PLN bez depozytu na obstawianie!

jak obstawiać wybory w STS
jak obstawiać wybory w STS

Zakładka “Wybory prezydenckie” jest doskonale widoczna w ofercie i nie sposób jej nie zauważyć.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image