LaLiga: Celta Vigo – Espanyol (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Celty Vigo podejmą zawodników Espanyolu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Celta Vigo – Espanyol. Typy bukmacherskie

LaLiga: Celta Vigo – Espanyol. Typy bukmacherskie

Gospodarze tego meczu grają poniżej oczekiwań. Obecnie po siedemnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie siedemnaście punktów i lokują się na czternastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Mallorki. Zagrali w tym meczu nieźle. Pozwolili rywalowi na oddanie zaledwie jednego celnego strzału. Sami byli jednak nieskuteczni i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Espanyol gra z kolei trochę lepiej, niż można było zakładać. Aktualnie zajmują dziewiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po siedemnastu rozegranych meczach dwadzieścia trzy punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Levante. Był to szalony mecz. Wyszli jako pierwsi na prowadzenie. Potem przegrywali 1:2. Ostatecznie zdołali wywalczyć trzy punkty, pokonując Levante 4:3.

Celta to jedna z najgorszych drużyn u siebie (zaledwie jedno zwycięstwo). Z kolei Espanyol gra fatalnie na wyjeździe (bez zwycięstwa w ośmiu spotkaniach). Obie ekipy będą chciały przełamać złą passę. Starcie powinno być wyrównane i jest w tym meczu szansa na kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Celta Vigo – Espanyol+21,65Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button