Lig Narodów: Liechtenstein – San Marino (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Narodów reprezentacja Liechtensteinu podejmie zawodników San Marino. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Lig Narodów: Liechtenstein – San Marino

Lig Narodów: Liechtenstein – San Marino

Liechtenstein to słaba reprezentacja, która w rankingu FIFA zajmuje sto osiemdziesiąte miejsce. Zazwyczaj w meczach z lepszymi reprezentacjami nie osiągają dobrych wyników, ale w Lidze Narodów wgląda to lepiej.

Co prawda rozegrali jak dotąd tylko dwa mecze, ale trzy punkty na koncie to dobry rezultat. W pierwszym spotkaniu pokonali na wyjeździe reprezentację San Marino 2:0. Następnie przegrali u siebie z Gibraltarem 0:1. 

San Marino to jedna z najsłabszych reprezentacji na świecie, a najsłabsza w Europie. Przed meczami z ich udziałem kibice zadają sobie jedynie pytanie, ile goli strzelą im tym razem przeciwnicy, co niezbyt dobrze o nich świadczy. 

Mimo słabych rywali jak dotąd nie punktowali. Najpierw przegrali na wyjeździe z Gibraltarem 0:1, a następnie polegli u siebie z najbliższym rywalem 0:2. W kolejnym meczu będzie im po raz kolejny trudno zdobyć punkty. 

Liechtenstein pokonując, na wyjeździe San Marino 2:0 pokonał, że jest znacznie lepszym zespołem. W meczu u siebie powinien wygrać jeszcze wyżej, ale już na dwa gole w tym meczu można złapać bardzo dobry kurs.

MeczTypKursBukmacher
Liechtenstein – San Marino+1,51,51LVBet

5 / 5. Ocen: 2

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button