Betfan wygrane kupony. Kto, ile i jak zarobił najwięcej u bukmachera?

Trafione u bukmachera Betfan wygrane kupony to pięcio, a nawet sześciocyfrowe zyski. Na co dobrze jest obstawiać, by wychodzić na spory plus? Każdy może sprawdzić, w jaki sposób grają najskuteczniejsi!

Betfan wygrane kupony. Kto, ile i jak zarobił najwięcej u bukmachera?
Betfan wygrane kupony. Kto, ile i jak zarobił najwięcej u bukmachera?

Wygrywanie u bukmachera to tylko kwestia szczęścia?

Często słyszy się, że obstawianie u bukmachera to kwestia szczęścia. Jeżeli chcemy wygrywać prawdziwe pieniądze, musimy dać się prowadzić losowi i liczyć na to, że tym razem będzie nam sprzyjał. Czy rzeczywiście tak jest? Wszystko zależy jak podejdziemy do samej bukmacherki, ale na pewno profesjonalni typerzy nie zgodzą się z tym, że wszystko zależy tylko od przysłowiowego „farta”.

Każdy typer przed obstawieniem meczu zazwyczaj skrupulatnie analizuje statystyki i stara się przewidzieć, co może mieć miejsce w przypadku konkretnego wydarzenia. Gospodarze znów wygrają, a może gości stać na sprawienie niespodzianki? Ile bramek padnie, czy któryś z bramkarzy zachowa czyste konto, bo do tej pory mu się to zdarzało? Przed pierwszym gwizdkiem sędziego zawsze jest pełno niewidomych. Kto potrafi je odkryć, zyskuje!

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Nie grasz – nie wygrasz, czyli motto bukmachera Betfan

Teoria to jedno, ale od niej do praktyki jeszcze trochę czasu. Główne motto bukmachera Betfan brzmi „nie grasz – nie wygrasz”, co znaczy po prostu, że bez obstawiania nie można myśleć o pokaźnych zyskach. Oczywiście, początki nie zawsze bywają łatwe, ale prędzej czy później każdy jest w stanie trafić kupon, który przyniesie ogromny zysk rzędu 60, 70 czy grubo ponad 100 tysięcy złotych!

Okazuje się często, że wcale nie trzeba być bardzo doświadczonym graczem, by sporo zarabiać. Najlepszym dowodem na to niech będzie informacja, że rekordowa wygrana Betfan padła za sprawą 28-latka z Poznania, który zagrał kupon składający się z dziesięciu zdarzeń. Żeby było ciekawiej, szczęśliwiec wcale nie stawiał na outsiderów, natomiast zdecydował się grać na kluby, które uważane są za godne zaufania.

Ogromną zaletą dzisiejszych czasów jest to, że każdy zakład bukmacherski jesteśmy w stanie grać z dowolnego urządzenia mobilnego. Potrzebny jest nam tylko dostęp do sieci – czy w lesie, czy w środku miasta to już zależy tylko i wyłącznie od naszych preferencji bądź aktualnych możliwości.

Duża wygrana u bukmachera – co z nią zrobić? Podatki nie zaprzątają nam głowy!

Duża wygrana u bukmachera wcale nie jest początkiem niepotrzebnej papierologii. Jeżeli uda nam się trafić kupon na stronie typerskiej, nie musimy odprowadzać od tego żadnego podatku czy zgłaszać czegokolwiek do urzędu skarbowego. To wszystko jest automatycznie załatwiane przez bukmachera, a my na konto otrzymujemy dokładnie tyle, ile wyświetliło się na kuponie w odpowiedniej rubryce.

Betfan aktualny kod promocyjny
Betfan aktualny kod promocyjny

Na pewno każdy ma swój pomysł na to, jak wykorzystać dużą wygraną u bukmachera. Możliwości jest wiele, jednak pisanie na ich temat nie wydaje się być teraz odpowiednim momentem. Warto natomiast zerknąć, co takiego grali najwięksi wygrani w historii marki Betfan!

Betfan największe wygrane. Co typerzy obstawiali?

Największe wygrane na stronie www.Betfan.pl padały w przypadku obstawiania meczów piłki nożnej. Nie oznacza to, że ta dyscyplina jest najłatwiejsza do typowania albo najbardziej opłacalna. Przede wszystkim interesuje się nią najwięcej osób w naszym kraju i to nie przypadek, że dokładnie tak samo jest w przypadku zakładów bukmacherskich.

Nie ma złotej reguły dotyczącej tego jak wygrywać u bukmachera. Niektórzy stawiają na zwycięzców, inni na liczbę goli. Zawsze warto przede wszystkim dobrze swój typ przemyśleć i poprzeć go odpowiednią analizą.

Jak obstawiać w Betfan – poradnik dla początkujących

Co trzeba zrobić, by obstawiać mecze na stronie www.Betfan.pl? W pierwszej kolejności należy zarejestrować konto u tego bukmachera. Jest to całkowicie darmowe i legalne, a jeżeli zależy nam na czasie, możemy wszystkie formalności załatwić w mniej niż 60 sekund.

Bez profilu gracza nie jesteśmy w stanie zawierać zakładów, a więc nie ma mowy o tym, by dołączyć do grona tych, którzy w Betfan zarobili jak najwięcej.

Jeżeli zamiast komputera częściej zdarza nam się korzystać z telefonu, rejestracji na urządzeniu mobilnej także można dokonać. I również w tym przypadku możemy otrzymać na dobry początek specjalny bonus powitalny!

Betfan promocja na start. Bonus powitalny 3000 + 100 PLN dla nowych!

Betfan to jedyny w Polsce bukmacher, który pozwala na legalne obstawianie bez podatku. Nie tylko to go wyróżnia – na dobry początek można zdobyć u niego ponad 3000 PLN ekstra, a to wszystko w ramach tak zwanego bonusu powitalnego.

Pakiet Pudziana od Betfan
Pakiet Pudziana od Betfan

Bonus powitalny Betfan to zakład bez ryzyka do 100 PLN, a oprócz tego powiększone wygrane x10 i aż trzy doładowania pierwszych przelewów! Każdą z premii można otrzymać maksymalnie jeden raz, a wszystkie działają na podobnej zasadzie bez skomplikowanych reguł.

Bukmacher dla najbardziej wymagających klientów przygotował kod promocyjny. Można podać go tylko i wyłącznie na samym początku przygody z obstawianiem czyli przy rejestracji. Aktywne hasło bonusowe brzmi „BETONLINE„, a jego wpisanie to kwestia kilku sekund!

Jak widać, wysokie wygrane bukmacherskie to nie żaden mit.Pokazane przez nas kupony pokazują też, że wcale nie trzeba grać bardzo wysokich kursów, by zarabiać spore pieniądze.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button