Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Brondby – Pogoń Szczecin (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy piłkarze Brondby podejmą zawodników Pogoni Szczecin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Brondby – Pogoń Szczecin. Typy bukmacherskie
Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Brondby – Pogoń Szczecin. Typy bukmacherskie

Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Brondby – Pogoń Szczecin. Typy bukmacherskie

Sytuacja polskiego zespołu po pierwszym meczu w Szczecinie jest trudna. Jednak zdobyta bramka na 1:1 daje nadzieję przed rewanżem w Danii. Wiara w awans nie jest całkiem bezzasadna.

Pogoń Szczecin zagrała bardzo dobrą drugą połowę i jeśli będzie w stanie powtórzyć taki mecz w Danii, nie jest w beznadziejnej sytuacji. W drugiej części gry w Szczecinie polski zespół całkowicie zdominował swojego przeciwnika.

Piłkarze Brondby nie są ostatnio w dobrej sytuacji. W lidze rozegrali dotąd tylko dwa mecze. W pierwszej kolejce odnieśli zwycięstwo, ale ostatni weekend przegrali swój mecz. W dodatku gol strzelony na wyjeździe niewiele im dał.

Pogoń nie musi zatem rzucać się od pierwszych minut do ataku. Drużyna ze Szczecina skupi się na początku z całą pewnością na obronie, a to gospodarze będą raczej prowadzić grę i atakować.

Pogoń może skupić się na grze obronnej, a w tym czuje się dobrze. Gospodarze pewnie będą mieli więcej sytuacji, ale nie zdziwię się, jeśli o awansie zadecyduje dogrywka. W każdym razie spodziewam się dosyć wyrównanego meczu i raczej niewielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Brondby – Pogoń Szczecin-2,51,70Betfan

5 / 5. Ocen: 2

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button