VHL: Almetyevsk – Dinamo St. Petersburg (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek VHL hokeiści Almetyevsk podejmą zawodników Dinamo St. Petersburg. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:30. Zapraszamy na analizę!

VHL: Almetyevsk – Dinamo St. Petersburg

VHL: Almetyevsk – Dinamo St. Petersburg

Almetyevsk to bogaty klub, który sponsoruje koncern naftowy Tatnieft. Mieli oni kilka lat temu spore sukcesy, ale obecnie nie jest to jednak czołowa ekipa ligi VHL. W swojej konferencji zajęli siódme miejsce i w tym pojedynku byli skazywani na porażkę.

Po trzech meczach przegrywają stosunkiem meczów 1:2, ale kolejny mecz grają u siebie, na pewno łatwo się nie poddadzą. Tym bardziej że u siebie potrafią grać dobrze jak mało kto, tak więc można spodziewać się dobrej gry z ich strony.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Dinamo Sankt Petersburg to klub, który przechodził mały kryzys. Jednak odkąd nowym trenerem został Eduard Zankawiec, drużyna znów osiąga wyniki na miarę swojego potencjału.

W swojej konferencji zajęli pierwsze miejsce i w fazie play-off również mają zamiar osiągnąć swój cel, eliminując kolejnych przeciwników. Przed wtorkowym meczem mogą obawiać się jedynie faktu, że grają na wyjeździe, gdzie spisują się co prawda nieźle, ale nie rewelacyjnie i na terenie rywali często tracą punkty.

Nie ulega wątpliwości, że faworytami dwumeczu są goście, którzy w sezonie zasadniczym byli zdecydowanie lepsi. Jedna w tym konkretnym spotkaniu mogą mieć kłopoty, ponieważ rywale są świetni u siebie i na pewno powalczą. W związku z tym spodziewam się ciekawego widowiska i kilka bramek.

MeczTypKursBukmacher
Almetyevsk – Dinamo St. Petersburg +3,51,34Fortuna

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image