Czy dużo osób zarabia na zakładach bukmacherskich?

Zakłady bukmacherskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem miłośników sportu, ale i nie tylko. Czy dużo mamy osób, które regularnie zarabiają na obstawianiu? Warto znać realne dane, a nie takie, które są wyssane z palca.

Czy dużo osób zarabia na zakładach bukmacherskich?
Czy dużo osób zarabia na zakładach bukmacherskich?

Bukmacherka jako łatwy sposób na zarobek

W internecie możemy znaleźć bardzo wiele materiałów, które dają do zrozumienia, że bukmacherka to łatwy sposób na zarobek. W tekstach (nazywanych często „poradnikami”) można poczytać o sposobach na przechytrzenie buka oraz na zarabianie w każdym zagranym kuponie. Jak łatwo się domyślić, nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością i warto być tego świadomym.

Zakłady bukmacherskie na pewno nie są łatwym sposobem na zarobek. Owszem, da się w nich wygrywać i to niemałe pieniądze, ale jeżeli chcemy zarabiać każdego dnia i to bez żadnego wysiłku – nie tędy droga! W przypadku obstawiania trzeba niekiedy spędzić sporo czasu nad statystykami, by z oferty wyciągnąć coś godnego uwagi. A to potrafią już tylko najlepsi.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Rekordowa wygrana w STS czy inne podobne historie działają pobudzająco na wyobraźnię. Nie są to historie zmyślone, ale trzeba pamiętać, że nie każdy kupon bukmacherski kończy się takim sukcesem.

Czy na obstawianiu można zarabiać?

Nie jest mitem, że są osoby, które na obstawianiu zarabiają i to dość systematycznie. W kraju mamy nawet zawodowych typerów, czyli takich, co utrzymują się z samej gry u bukmachera. Oczywiście, nie jest to jednoznaczne z tym, iż łatwo jest rozpocząć drogę do typerskiej i jednocześnie życiowej niezależności. Mimo wszystko, warto napisać, że zarabianie na obstawianiu meczów jak najbardziej jest możliwe.

Trzeba zawsze mieć na uwadze, że w typowaniu chodzi o inwestowanie pieniędzy. Im więcej „dajemy”, tym więcej możemy zyskać, gdy wszystko pójdzie po naszej myśli. Właśnie dlatego tak ważne jest to, by mieć na grę odpowiedni kapitał. Przydaje się do tego wiele promocji dostępnych na rynku, w tym także bonusy bez depozytu, czyli kasa bez konieczności wpłacania czegokolwiek!

Zarabianie u bukmachera – luksus dostępny tylko dla wybranych?

Wiele osób pyta się, czy jest sporo typerów zarabiających u bukmachera. Oczywiście, że nie, bo gdyby tak było, firmy tego typu musiałby dość szybko pakować manatki. Nie należymy do tych stron, które tworzą historie o bogaczach, którzy poświęcają kilka minut dziennie na wygrywanie paru tysięcy na dobę. Wiadomo, że takie opowiadania dobrze brzmią, ale nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Wygrane kupony działają na wyobraźnię
Wygrane kupony działają na wyobraźnię

Zarabianie u bukmachera nie jest luksusem tylko dla wybranych, ale jeżeli chcemy wygrywać dość regularnie, musimy poświęcić na to sporo czasu. Skuteczne obstawianie to analiza wielu wydarzeń sportowych oraz nauka mnóstwa aspektów związanych ze sportem. Do gry od czasu do czasu wystarczają typy bukmacherskie z internetu, ale gdy chcemy zarabiać ponadprzeciętnie, nie ma mowy o tym, byśmy korzystali tylko z gotowców z sieci.

Trudno określić liczbę osób, które zarabiają na bukmacherce w sposób regularny. Niewiele jest typerów chwalących się swoim fachem, a nawet jeśli pokazują swoje kupony w internecie – trudno zweryfikować ich prawdziwość. Właśnie dlatego nie ma sposobu na to, by powiedzieć, ile osób dobrze albo w ogóle zarabia systematycznie na typowaniu.

Czy dużo osób wygrywa w zakładach bukmacherskich?

Wygrywanie kuponów to fakt i co do tego chyba nikt nie ma najmniejszych wątpliwości. Trzeba jednak cały czas pamiętać, że mówimy tutaj o regularnym zarabianiu, a to już coś zupełnie innego. Odsetek tych, którzy mogą pochwalić się zyskiem w każdym tygodniu czy miesiącu jest prawdopodobnie niewielki. Powodów jest kilka, ale najważniejszy jest taki, iż mało kto może i chce spędzać wiele czasu na profesjonalnym podejściu do gry.

typy bukmacherskie z internetu nie zawsze wystarczają
typy bukmacherskie z internetu nie zawsze wystarczają

Na pewno do dobrych typerów nie zaliczylibyśmy tych, którzy oferują w sieci tak zwane płatne typy bukmacherskie. Tacy gracze to najczęściej oszuści żerujący na naiwności tych, co rozpoczęli przygodę z obstawianiem, by trochę dorobić i poprawić swoją kondycję finansową w gorszym momencie.

Bonus bez depozytu i bezpieczny kupon. Jak rozpocząć grę, to za kasę bukmachera!

Jeżeli nie mieliśmy jeszcze okazji grać u bukmachera online, na stronie internetowej www.STS.pl założymy konto w kilka chwil. To najpopularniejszy wybór typerów w kraju i dlatego wielu początkujących decyduje się właśnie na niego. Kolejnym powodem jest nie sama popularność, a bonusy na start.

Każdy nowy gracz, który wpisze w STS kod promocyjnyBETONLINE„, otrzymuje 29 PLN bez depozytu. Są to pieniądze, które zgarnia się za samo założenie konta – nie jest potrzebne przelewanie środków na profil typerski! Na ten moment to jeden z najciekawszych sposobów na to, by sprawdzić ofertę bukmachera w praktyce. W razie wygranej mamy pieniądze dla siebie, a gdy coś się nie powiedzie – tracimy nie swoją kasę, a kasę STS!

STS kod promocyjny. Co wpisać?
STS kod promocyjny. Co wpisać?

Bonus powitalny STS to także premia 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 1200 PLN. Wszyscy nowi klienci mogą otrzymać też 20 PLN do wykorzystania w STS Betgames w formie bezpiecznego kuponu (zwrot w przypadku, gdy nie uda się trafić pierwszego zakładu).

W bukmacherze możliwe jest wszystko, a wiele zależy od podejścia do tematu. Przede wszystkim potrzebna jest praktyka – bez niej ani rusz! :)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button