Liga Narodów: Szwajcaria – Hiszpania (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Szwajcarii podejmą zawodników z Hiszpanii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Fortuna
Liga Narodów: Szwajcaria – Hiszpania. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Szwajcaria – Hiszpania. Typy bukmacherskie

Szwajcarzy mają silną reprezentację. Lokuje się ona na czternastym miejscu w rankingu FIFA, a w ostatnich latach gra bardzo stabilnie. Nie mieli oni problemu z zakwalifikowaniem się na mistrzostwa świata.

W swojej grupie zajęli pierwsze miejsce. Jednak w dwóch pierwszych meczach Ligi Narodów nie zaprezentowali się zbyt dobrze. Nie zdobyli nawet punktu. Przegrali wyjazdowe mecze z Czechami (1:2) i Portugalia (0:4).

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Hiszpanie zajmują siódme miejsce w rankingu FIFA i na pewno liczą w tym meczu na dobry występ. Hiszpanie także nie wygrali jeszcze meczu w Lidze Narodów. Zremisowali z Czechami i z Portugalią.

Jednak mimo wszystko są wyraźnymi faworytami tego spotkania. Kadrowo są znacznie silniejsi od reprezentacji Szwajcarii. Jedak mają mecze, w których stwarzają mało okazji bramkowych.

Szwajcaria ostatnio zagrała bardzo słaby mecz z Portugalią. W kolejnym meczu z bardzo trudnym rywalem postarają się zapewne skupić na defensywie. Potrafią zagrać skutecznie w obronie i w tym meczu nie przewiduję goli z obu stron.

MeczTypKursBukmacher
Szwajcaria – Hiszpania BTS – Nie1,93Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button