Tylko na mecz z Belgią – freebet 49 zł od bukmachera eWinner!

Czy Polska poradzi sobie w meczu z Belgią? To niewiadoma, ale pewne jest to, ze w eWinner z okazji tego spotkania odebrać można freebet 49 zł!

Tylko na mecz z Belgią - freebet 49 zł od bukmachera eWinner!
Tylko na mecz z Belgią – freebet 49 zł od bukmachera eWinner!

Belgia – Polska + freebet eWinner

Na stronie internetowej www.eWinner.pl została przygotowana oferta specjalna, w ramach której odebrać można darmowy zakład za samo postawienie jednego kuponu. Nie ma znaczenia czy wszystko zakończy się wygraną, czy też nie. Co więcej, nie ma konieczności stawiania na Biało-Czerwonych, jeśli nie wierzymy w ich sukces.

Freebet na Belgia – Polska to prezent w wysokości 49 zł, który można odebrać po zagraniu odpowiedniego kuponu na stronie internetowej www.eWinner.pl. Do typowania potrzebne jest darmowe konto, które można założyć w tym portalu.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

STS bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE
STS bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE

Do oferty specjalnej kwalifikuje się kupon spełniający następując wytyczne:

  • postawiony za 49 zł
  • AKO ze środków własnych
  • z przynajmniej jednym typem związanym z piłkarską Ligą Narodów

Darmowy zakład na żywo dla klientów eWinner

Gracz może otrzymać maksymalnie jedną premię. Po otrzymaniu 49 zł w formie freebetu można wykorzystać go w ciągu doby. Liczy się tylko obstawianie na żywo z kursem całkowitym wynoszącym maksymalnie 10.0. Promocyjny freebet nie musi być wykorzystywany na obstawianie Ligi Narodów – wszystko zależy już tylko od obranej strategii typera.

Uwaga! Opisywana promocja jest dostępna także dla tych, którzy jeszcze nie rejestrowali się u bukmachera eWinner. Konto za darmo utworzyć można z kodem promocyjnym “BETONLINE“, a ten pozwala na zdobycie 110 zł jako zakład bez ryzyka. Przy drugim depozycie odebrać można tutaj do 500 zł premii ekstra. Na klientów tej marki czekają takie produkty jak chociażby eWinner custom bet czy też typowanie wybranych dyscyplin bez podatku.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kto wygra mecz Belgia – Polska w dn. 8 czerwca?

Freebet jest darmowym zakładem. Dzięki niemu można postawić środki, nie wydając własnych, a jednocześnie stając przed szansą zdobycia realnych pieniędzy. Jeżeli ktoś waha się, co zagrać na najbliższy mecz naszej kadry, już teraz sprawdzić może zapowiedź Belgia – Polska przygotowaną przez redakcją naszego portalu.

Przypominamy, że Polska w Lidze Narodów rozegra w czerwcu łącznie cztery spotkania. Jeden jest już za nią i zakończył się zwycięstwem 2:1 nad Walią. Po wyjeździe z Belgią podopieczni Czesława Michniewicza zagrają jeszcze na obcym terenie z Holandią. Potem czeka ich już tylko rewanżowe spotkanie z Belgią. To odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

A kto wygra Belgia – Polska, według was? Czy możemy liczyć na to, że reprezentacja naszego kraju powalczy jak równy z równym z wiceliderem rankingu FIFA?


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 112

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button