Liga Narodów: Mołdawia – Łotwa (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Mołdawii podejmą zawodników z Łotwy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Serbia - Norwegia. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Mołdawia – Łotwa. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Mołdawia – Łotwa. Typy bukmacherskie

Najniższa dywizja Ligi Narodów nie do końca zadowala obie te reprezentacje. W związku z tym jest to mecz dwóch drużyn, które są faworytami do awansu na wyższy szczebel rozgrywek.

Mołdawia ma za sobą ciężkie mecze, ponieważ oba zagrała na wyjazdach. W pierwszym meczu wygrali z reprezentacją Liechtensteinu 2:0. Kilka dni później zremisowali bezbramkowo z Andorą.

Mieli jednak w tym meczu pod górkę, ponieważ po czerwonej kartce musieli w drugiej połowie grać w osłabieniu. Łotwa jest w trochę lepszej sytuacji. Dwa mecze zagrali u siebie i dwukrotnie odnieśli zwycięstwa.

Najpierw pokonali reprezentację Andory 3:0, a następnie pokonali Liechtenstein 1:0. Jak widać, po pierwszych meczach są bez straty gola, więc na tym poziomie ich obrona spisuje się dobrze.

Andora też jeszcze bramki nie straciła, więc mecz powinien być dosyć defensywny. Pamiętajmy zresztą, że w Kiszyniowie odbędzie się mecz reprezentacji z obrzeży poważnej piłki. Poziom tego starcia będzie raczej marny i wielu goli w tu nie zobaczymy.

MeczTypKursBukmacher
Mołdawia – Łotwa-2,51,50Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button