LV BET rozpoczyna współpracę ze Zdzisławem Kręciną!

Gdyby był 1 kwietnia, pewnie większość z was uznałaby tę wiadomość za prima aprilis. To jednak prawda – Zdzisław Kręcina został ambasadorem najnowszej akcji marketingowej legalnego bukmachera LV BET!

LV BET rozpoczyna współpracę ze Zdzisławem Kręciną!
LV BET rozpoczyna współpracę ze Zdzisławem Kręciną!

Współpraca potrwa co najmniej do połowy. Były działacz Polskiego Związku Piłki Nożnej pojawi się w czterech materiałach wideo, które opublikowane zostaną na oficjalnym kanale YouTube marki LV BET.

Akcja z udziałem Kręciny otrzymała nazwę “Mundial sam się nie wygra”. W pierwszym odcinku zamieszczonym przez bukmachera mamy do czynienia z mnóstwem humorystycznych elementów, co najlepiej pokazuje, jak obie strony podchodzą do całej sytuacji.

Aktualna oferta LV BET dostępna na www.LvBET.pl!

Oczywiście, LV BET tym samym rozpoczyna działania marketingowe przed MŚ 2018. Mistrzostwa świata w piłce nożnej startują już 14 czerwca, co oznacza, że pozostał do nich nieco ponad miesiąc.

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

Środowisko bukmacherskie może bardzo różnie przyjąć podpisanie przez LV BET umowy ze Zdzisławem Kręciną. Niewykluczone, że tym działaniem marka popsuje nieco swój wizerunek. Może być też na odwrót, ale to już pokaże czas.

Nowe odcinki serii materiałów wideo z udziałem nowego ambasadora legalnego bukmachera LV BET publikowane będą w każdy wtorek maja. Epizod pierwszy zatytułowany “Powrót króla” już teraz możecie obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube firmy LV BET bądź też poniżej:

A jakie jest wasze zdanie na temat tej współpracy? Uważacie, że Kręcina jest dobrym wyborem w tym przypadku?


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close